ısıcam

YALITIMLI CAM

Yalıtımlı cam (ısı cam) yüksek ısı yalıtımı sağlamak ve yoğunlaşmayı sınırlamak için hava geçirimsizliği sağlanmış bir boşlukla ayrılan iki veya daha fazla cam tabakasından oluşur.

Cam kenarlı birimler, 2 adet 2 mm veya 3 mm float cam levhanın kenarlarının eritilerek birleştirilmesi ile elde edilir. İki cam tabakası arasındaki 5 mm boşluk, atmosfer basıncındaki suyu alınmış hava veya bir soygazla doldurulur.

ISICAM

Cam kenarı birimler konut ve ticari amaçlı cam sistemlerindeki küçük camlı açıklıklar için uygundur, strüktürel contalarla uygulanamazlar.

Aralama elemanlı birimler, kenarlarda boşluklu metal veya organik kauçuk aralama elemanlarıyla birbirinden ayrılan ve bütil kauçuk gibi organik bir macunla hava geçirimsizliği sağlanan iki cam tabakasından oluşur. İki cam tabaka arasındaki 6 veya 13 mm aralık, atmosfer basıncındaki suyu alınmış havayla veya daha yüksek ısıl verimlik için argon veya kripton gibi bir soygazla doldurulabilir. Aralama elemanı içindeki kurutucu (kimyasal nem giderici) hava boşluğundaki tüm nem kalıntılarını emer.Etiketler : yalıtımlı cam, ısıcam, ısı yalıtımı
Mantolama Nedir » Isı Yalıtımı Nedir » Yalıtım Nedir » Giydirme Cephe » Dış Cephe Boya Uygulaması » Isı Yalıtım Malzemeleri » Su Yalıtımı » Ses Yalıtımı » Söve Nedir » Alsecco Mantolama Paketi » Baumit Open Mantolama Paketi » Binalarda Nem Kontrolü » Buhar Tutucular » Capatect Mantolama Paketi » ÇBS İzoguard Mantolama Paketi » Dow Mantolama Paketi » Düfa Mantolama Paketi » Dyo Mantolama Paketi » Entegre Turuncu Paket » Fawori Mantolama Paketi » Filli Boya Mantolama Paketi » Filli Expert Mantolama » Isı ve Sıcaklık Nedir » Isıl Konfor Nedir » İzocam Mantolama Paketi » İzole Camlar » Kale Mantolama Paketi » Knauf Mantolama Paketi » Konfor Alanı Nedir » Marshall Mantolama Paketi » Mavi Kale Mantolama Paketi » Nem ve Isı Koruması » Polisan Mantolama Paketi » STO Mantolama Paketi » Titreşim Yalıtımı » Vitra Mantolama Paketi » Wagner Mantolama Paketi » Weber Mantolama Paketi » Yalıtımlı Cam


Yedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım SDIT
Site Haritası