mutfak evyesi

mutfak evyelerimutfak evye modellerimutfak evye çeşitleri

mutfak evye markalarımutfak evye model ve fiyatlarımutfak evye fiyatları

MUTFAK EVYESİ

Mutfak evyesi, bulaşık yıkanmasında kullanılan, seramik, emaye, paslanmaz çelik vb. malzemelerden üretilen ve üretildikleri malzeme ile adlandırılan mutfak elemanıdır. En çok tercih edilen malzeme paslanmaz çeliktir. Mutfak evyelerinde taşma deliği bulunması zorunlu değildir fakat laboratuarlarda kullanılan eviyelerde taşma deliği zorunluluğu bulunmaktadır.

MUTFAK EVYESİ MODELLERİ

seramik mutfak evye fiyatları Tek Gözlü Evyeler : Damlalıklı ve damlalıksız olmak üzere iki çeşit olarak üretilir. Renkleri ve modelleri üreticilerine göre farklılık gösterebilir.

mutfak evye modelleri ve fiyatları Çift Gözlü Eviyeler :Damlalıklı damlalıksız olmak üzere iki tiptir. Çöp öğütücü, taşmalı ve taşmasız modelleri vardır.

EVYE MONTAJI NASIL YAPILIR

Evyelerin kullanılacağı bölümde serbest bir kullanım alanında olmasına dikkat edilmelidir. Evyelerin yerden yüksekliği 80-90 cm, bataryaların ise tencere, tepsi vb. mutfak eşyalarının rahat yıkanabilmesi için yerden tüksekliğinin 105-120 cm olması gerekir. Bulaşıkların suyunun rahat akmasını sağlayan damlalıkların yeri de önemlidir.Damlalıklar sağ elini kullananlar için sola, sol elini kullananlar için ise sağ tarafa gelecek şekilde monte edilmelidir. Evyelerin tezgah ile temas eden kısımlarına su sızdırmazlığını sağlamak için silikon uygulaması yapılmalıdır.  Temiz su, pis su ve eğer kullanılacaksa çöp öğütücüsünü bağlantıları yapılarak mutfak evyesi montajı sonlandırılır.

MUTFAK EVYE FİYATLARI

Mutfak evye fiyatları kullanılacak malzemelere ve uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Evye fiyatları 100 - 600 TL arasında değişiklik göstermektedir.Etiketler : mutfak evyesi


Benzer Konular Mutfak Tadilatı Ada Tipi Mutfak Modelleri Evye Bataryaları I Tipi Mutfak Modelleri Koridor Tipi Mutfak Modelleri L Tipi Mutfak Modelleri Mutfak Davlumbaz ve Aspiratörü Mutfak Dekorasyonu Mutfak Dolapları Mutfak Evyesi Mutfak Modelleri Mutfak Tasarımı Mutfak Tezgahı Mutfak Zemin Kaplamaları Otel Mutfakları Restoran Mutfakları U Tipi Mutfak ModelleriYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus