seramik nedir

seramik kaplama  seramik modelleri   seramik cephe kaplama  seramik çeşitleri

seramik döşeme   seramik desenleri    seramik fayans

seramik granit   seramik granit fiyatları    seramik nasıl yapılır

seramik uygulamaları   seramik zemin kaplama    seramik fiyatları

SERAMİK NEDİR

Seramik karolar, kil veya başka bir seramik malzemesinden yapılmış, göreli olarak küçük ve modüler yüzey kaplamasıdır. Seramik karoların fırınlarda çok yüksek derecede pişirilmeleri sonucunda suya dayanıklı, paslanmaz, kolay temizlenebilen, sert, yoğun  ve çok dayanıklı bir yapı malzemesi ortaya çıkar.

SERAMİK ZEMİN KAPLAMALARININ ÖZELLİKLERİ

seramik kaplama uygulaması Doğal bir madde olduğu için sağlık açısından herhangi bir tehlikesi yoktur.

seramik uygulaması nasıl yapılır Kolay temizlenir, kir tutmaz.

seramik uygulama örnekleri Son derece dayanıklı bir malzeme olduğu için uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

seramik uygulama fiyatları Güneş ışınların nedeniyle sararmaz ve rengi solmaz. Soğukta çatlamaz.

seramik uygulama teknikleri Üzerine yapılabilen çeşitli desenler sayesinde kullanıldığı mekanı güzelleştirir ve değer katar.

SERAMİK KARO ÇEŞİTLERİ

seramik döşeme uygulaması Sırlı Duvar Karosu : Sırlı duvar karoları, camsı olmayan gövdeleri parlak, mat veya billur özellikte sır ile kaplanmış, iç duvarlarda ve iş yükü az olan döşemelerde kullanılan karolardır. Hava koşullarına ve donmaya karşı dayanıklı olan dış yüzey tipi karolar, hem iç hem de dış duvarlarda kullanılabilir.

seramik uygulama firmaları Seramik Mozaik Karo : Porselen veya doğal kilden gövdeleri, duvar kaplamalarında kullanılmak üzere sırlanabilir ya da döşeme ve duvarlarda kullanım için sırsız şekilde üretilebilir. Porselen karolar parlak renklere sahipken, doğal kilden yapılmış karoların renkleri daha mattır. Kullanım kolaylığı ve hızlı uygulama sağlaması açısından, küçük karolar genellikle 30x30 cm veya 30x60 cm parçalar halinde ve düzgün karo aralıklarını sağlayacak şekilde karton veya tel örgü bir taban üzerinde bir araya getirilirler.

seramik fayans uygulamaları Sırsız Sert Karolar : Doğal kil veya porselen yapılmış sırsız döşeme karolarıdır. Kir, nem ve paslanmadan etkilenmezler , donma ve aşınmaya karşı dayanıklıdırlar.

seramik yer döşemeleri Parke Karoları : Seramik mozaik karolara benzer bir yapıya sahiptirler, fakat daha kalın ve geniştirler. Hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar ve ağır iş yüküne maruz kalan döşemelerde rahatlıkla kullanılabilirler.

SERAMİK FİYATLARI

Seramik fiyatları yapılacak uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Seramik yer karolarının metrekare fiyatları 12 - 100 TL arasında değişiklik göstermektedir.Etiketler : seramik nedir, seramik zemin kaplama, seramik karo, seramik fiyatları


Benzer Konular Seramik Uygulamaları Seramik Anasayfa Bien Seramik Çanakkale Seramik Ege Seramik Kalebodur Seramik Kütahya Seramik Uşak Seramik Vitra Seramik Yurtbay Seramik


Yedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım SDIT


Site Haritası