yurtbay seramik

YURTBAY SERAMİK

Yurtbay Seramik, Türkiye’nin ve dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alacağı seramik sektörüne 1995 yılında Eskişehir’de YURTBAY SERAMİK fabrikasını kurarak adım atar.
 
Gelişmekte olan teknolojinin, üretimi ve tüketimi doğrudan etkilediği günümüzde; yeterli teknik donanımı, güvenilirliği, yüksek kalite anlayışı ve uzman kadrosuyla üretimine devam eder. “Doğadan Sanata” ile kendi ve yan sektörleri arasında en bilinen sloganıyla dikkat çeker.
 
Yurt içinde gerek sıcak satış gerekse bayi ve corner satışlarıyla sektörün en önemli kuruluşlarından birisi olan Yurtbay Seramik, 50’nin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.
 
Sosyal sorumluluk bilincinin daima diri tutulduğu Yurtbay Seramik’te, Zonguldak’ta yaptırılan Oktay - Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi, Türk Milli Eğitimi’ne katkı sağlamaya devam etmektedir. Ayrıca Yurtbay Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yaptırılan Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Sakine Şevki Yurtbay Araştırma Merkezi Gıda Mühendisliği Binasıda hizmet vermeyi sürdürmektedir.
 
Uzun vadede Yurtbay Seramik, çevresel değerlere, çalışanına önem veren, ürünlerde daima öncü ve “Yurtbay yaparsa en iyisini yapar” söylemini daim kılmayı hedeflemektedir.

Kaynak : https://www.yurtbay.com.tr

 

YURTBAY SERAMİK MODELLERİ

yurtbay seramik modelleri yurtbay seramik fiyatları

yurtbay seramik banyo yurtbay seramik granit fiyatları

yurtbay seramik katalog yurtbay seramik örnekleri

yurtbay seramik renkleri yurtbay seramik uygulamaları

yurtbay seramik ürünleri yurtbay seramik yer karoları

yurtbay banyo seramik modelleri yurtbay fayans fiyatları

yurtbay granit yurtbay kalebodur fiyatları 

yurtbay duvar karoları yurtbay banyo fayansları

yurtbay mutfak fayansları yurtbay seramik zemin

yurtbay seramik vitrifiye yurtbay seramik çeşitleri

** Tüm modeller ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için üreticinin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YURTBAY SERAMİK FİYATLARI

Yurtbay seramik fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamaya göre değişiklik göstermektedir. Yurtbay seramik metrekare fiyatları 15 - 90 TL arasında değişiklik göstermektedir.Etiketler : yurtbay


Benzer Konular Seramik Uygulamaları Seramik Anasayfa Bien Seramik Çanakkale Seramik Ege Seramik Kalebodur Seramik Kütahya Seramik Uşak Seramik Vitra Seramik Yurtbay SeramikYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus