uşak seramik

UŞAK SERAMİK

Çok ortaklı bir şirket olarak 1972 yılında temelleri atılan, 1974 yılında deneme üretimlerine başlayan Uşak Seramik; 1975 yılında kapasitesini 28.000 m2’ye, 1978 yılında döneminin en kaliteli seramiklerini, 1991 yılında da duvar karolarını üretmeye başladı.

2002 yılında kapasitesini 32.000.m2’ye çıkaran Uşak Seramik, 2004 yılında Tanışlar Grup bünyesine katıldı ve 30 yıllık tecrübesini Tanışlar grubun yenilikçi vizyonuyla birleştirdi.

Tanışlar Grup; açık ve kapalı alanlarda yaptığı yeni ve teknolojik yatırımlarla Usak Seramik’i Türkiye’nin en büyük 600 sanayisi arasına taşıdı.

Uşak’ta 220.000 m2 alan üzerinde kurulu Uşak Seramik teknolojik yatırımlara paralel olarak dinamik tuttuğu ürün yelpazesinde de sürekli yenilikler yapmaktadır.  Duvar karosu, yer karosu, bordür, dekor ve porselen üretimleri ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Güncel talep gören ebatlarda ve dizaynlarda üretilen ürünlerle müşteri beklentilerine alternatif çözümler sunan Uşak Seramik, tüm mekânlarda güvenle döşenmekte, yüksek kalitesi ile yıllar boyunca kullanılmaktadır.

Uşak Seramik fabrikalarında ISO 9001, CE ve TSE kalite belgeleri ile dünya standartlarına uygun üretimler gerçekleşmektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerinin yanı sıra Başta ABD, Almanya, İtalya ve Kanada olmak üzere 40dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Profesyonel yönetim anlayışı, geniş dağıtım ağı, tasarıma ve yeniliğe verilen önem,müşteri odaklı çalışma politikaları ile Uşak Seramik adı; yurtiçinde ve yurtdışında modern, rekabetçi, teknolojik alt yapılara sahip güçlü bir marka olarak bilinmeyi hedef seçmiştir. 

700 kişinin istihdam edildiği tedarikçileri, çözüm ortakları paydaşları 41 yılını kutlayan Uşak Seramik bilgi birikim ve Türk sanayisindeki geçmişi ile büyük değişim için

Uşak Seramik fabrikalarında ISO 9001, CE ve TSE kalite belgeleri ile dünya standartlarına uygun yıllık 18 milyon m2 üretim kapasitesi, geniş bayi ağı ve kesintisiz hizmet ilkesi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmaktadır. Başta ABD, Almanya, İtalya ve Kanada olmak üzere  Dünya üzerinde 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Uşak Seramik olarak sahip olduğumuz değerlerimiz, rekabetçi ve modern yapımız ile "Dünyada bir Türk markası oluşturma” hedefimize sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Kaynak : http://www.usakseramik.com

UŞAK SERAMİK MODELLERİ

uşak seramik fayans modelleri uşak seramik banyo modelleri

uşak seramik çeşitleri uşak seramik duvar karoları

uşak seramik fayans modelleri fiyatları uşak seramik granit fiyatları

uşak seramik mutfak fayans modelleri uşak seramik yer karosu

uşak seramik modelleri uşak seramik fiyatları

** Tüm modeller ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için üreticinin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz

 

UŞAK SERAMİK FİYATLARI

Uşak seramik fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamaya göre değişiklik göstermektedir. Uşak seramik metrekare fiyatları 15 - 90 TL arasında değişiklik göstermektedir.Etiketler : usak seramik


Benzer Konular Seramik Uygulamaları Seramik Anasayfa Bien Seramik Çanakkale Seramik Ege Seramik Kalebodur Seramik Kütahya Seramik Uşak Seramik Vitra Seramik Yurtbay SeramikYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus