ege seramik

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulan Ege Seramik, 1975 yılında üretime başlamıştır Şirket merkezi ve üretim tesisleri, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 325.000 m2'lik bir alanda konumlandırılmıştır.

İstikrarlı yatırım ve büyümeyle, Türk seramik sektörünün liderlerinden ve dünya zirvesindeki en iyi seramik üreticilerinden biri haline gelmiştir.

1992 yılından bu yana halka açık olan şirketin hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında işlem görmektedir. Yüksek katma değer sağlayan ürünlere yönelik yatırım çalışmalarıyla şuan kurulu yıllık üretim kapasitesi 24.300.000 m2'ye çıkarmıştır.

Ege Seramik hali hazırda üretiminin yarısından fazlasını, elliye yakın farklı ülkeye ihraç etmektedir. Geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan satış anlaşmalarına sahip yurtdışı müşteri portföyü ve iç pazar bayi ağı ile Ege Seramik, doyurucu ve istikrarlı talep yapısını, yenilenmiş zengin ürün portföyü ile karşılamaktadır.

Ege Seramik, tasarım, ürün geliştirme, üretim, tesis ve hizmette uluslararası kaliteyi simgeleyen ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni 1994 yılında sektörde almaya hak kazanan ilk kuruluş olmuştur. ( TSE-DQS ) Ürünün ilk aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar geçen her adımda çevresel etkilerin dikkate alınarak üretimin gerçekleştirilmesini sağlayan ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi Belgesi şirketimizin sahip olduğu bir diğer belgedir. Çalışanların güvenliği, depo sevkiyat alanlarının yönetimi, fabrika fiziki güvenliğinin sağlanması, yükleme operasyonları, elektronik veri ulaşımı ve lojistik gibi süreçlerde aranan güvenliğin belgelendirilmesi Global Security Verification ( GSV ) ile sağlanmıştır. 

Ayrıca şirketimiz Fransız standardı NF UPEC belgesine sahiptir. İhracat yapılan tüm ülkeler için gerekli denetim aşamaları olumlu sonuçlanmıştır.

Modernizasyon yatırımlarının da yardımıyla, pazarda ve ürün çeşidinde yüksek katma değere yönelen bir stratejiyi benimseyen Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş,  en son teknolojik gelişmelere göre yeniden oluşturulmuş bilgi işlem altyapısı, yenilenen ve otomasyona alınmış üretim hatları ile geleceğe güvenle bakmanın gururu içindedir.

Kaynak : http://www.egeseramik.com

 

EGE SERAMİK MODELLERİ

ege seramik modelleri ege seramik fiyatları

ege seramik banyo modelleri ege seramik mutfak

ege seramik banyo fayansları ege seramik çeşitleri

ege seramik duvar karosu ege seramik fayans modelleri

ege seramik granit fiyat ege seramik karo

ege seramik ürünler ege seramik ürün çeşitleri

ege seramik uygulamaları ege seramik ucuz fiyat

ege seramik vitrifiye ege seramik dekorasyon

ege seramik mutfak seramikleri ege seramik banyo seramikleri

ege seramik zemin ege seramik katalog

** Tüm modeller ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için üreticinin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

EGE SERAMİK FİYATLARI

Ege seramik fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamaya göre değişiklik göstermektedir. Ege seramik metrekare fiyatları 15 - 90 TL arasında değişiklik göstermektedir.Etiketler : ege seramik


Benzer Konular Seramik Uygulamaları Seramik Anasayfa Bien Seramik Çanakkale Seramik Ege Seramik Kalebodur Seramik Kütahya Seramik Uşak Seramik Vitra Seramik Yurtbay SeramikYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus