bien seramik

BİEN SERAMİK

Dünya seramik pazarının öne çıkan kurumları arasında yer alan Bien, beş kıtaya ve Amerika, Kanada, İspanya, İsrail, Yunanistan başta olmak üzere 55 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Tüm üretimini TS EN 14411 standardına uygun olarak sürdüren Bien, dünya standartlarında üretim süreçlerine sahip bir firmadır.

En yeni teknolojileri takip eden, bu teknolojileri üretim gücüne aktarmayı hedefleyen Bien, Türkiye'de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ilk üreticisi konumundadır.  

2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da büyük bir yatırıma giren Bien, karo seramik üretimine vitrifiye üretimini de eklemesinin yanı sıra; yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük'teki fabrikalarında yılda ortalama 25 milyon metrekare yer, duvar karosu, porselen karo ve teknik porselen üretimi gerçekleştirmektedir.

Bien ve Çevre : Bien, tüm üretim süreçlerinde gerçekleştirdiği duyarlı çalışmalarıyla, çevreye karşı olan sorumluluğunu da yerine getirmektedir. Tüm yaşantımız boyunca dikkat edilmesi gereken önemli noktalara titizlikle vurgu yapan Bien, ticari faaliyetlerinin tamamını bu hassasiyetle sürdürmektedir.

Fabrika içinde geri kazanımlar ile enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapmaya devam eden Bien, Bilecik ve Bozöyük’teki fabrikalarda yapılan yatırımlar kapsamında, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun yaklaşık yüzde 100’ünün geri dönüşümü sağlamaktadır.

Bien ve Su : Suyun her damlasının korunması gerektiği bilinciyle hareket eden Bien, minimum 2,5 maksimumda 4 litre su harcayan tam fonksiyonlu klozetler  üreterek, 4 kişilik bir ailenin 6 litre fonksiyonlu klozetlerle temizlik için bir yılda yaptığı su harcamasına oranla, 38 ton su tasarrrufu sağlamaktadır.

Kaynak : http://www.bienseramik.com.tr/

 

BİEN SERAMİK MODELLERİ

bien seramik modelleri bien seramik fiyatları

bien seramik mutfak bien seramik banyo

bien seramik cam mozaik bien seramik duvar taşları

bien seramik ekşi bien seramik granit

bien seramik karo bien seramik katalog

bien seramik uygulamaları bien seramik ürünleri

bien seramik vitrifiye bien seramik yer karoları

bien seramik zemin bien seramik granit

bien seramik granit fiyatları bien seramik mutfak fayansları

bien seramik banyo fayansları bien seramik duvar karoları

** Tüm modeller ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için üreticinin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BİEN SERAMİK FİYATLARI

Bien seramik fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamaya göre değişiklik göstermektedir. Bien seramik metrekare fiyatları 15 - 90 TL arasında değişiklik göstermektedir.Etiketler : bien


Benzer Konular Seramik Uygulamaları Seramik Anasayfa Bien Seramik Çanakkale Seramik Ege Seramik Kalebodur Seramik Kütahya Seramik Uşak Seramik Vitra Seramik Yurtbay SeramikYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus