dyo dış cephe boya fiyatları

DYO

Yaşar Boya Grubu şirketlerinden Yasaş, Bayraklı ve Akril, tek bir çatı altında DYO Boya Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. ismi altında birleşmişlerdir. 2002 yılında gerçekleşen bu birleşme sonrası daha önce üç şirkette yer alan faaliyetler, üç ayrı iş ünitesi halinde daha verimli etkili şekilde sürdürülmeye devam etmektedir.

İnşaat Boyaları İş Ünitesi'nde DYO markası ile inşaat boyaları, altyapı malzemeleri üretimi ve pazarlaması yapılmaktadır.

İnşaat Boyaları İş Ünitesi Gebze'de, otomasyon düzeyi ile uluslararası rekabete cevap verebilecek modern bir fabrikaya sahiptir. Ürün çeşidi, renk ve ambalaj olarak 2.500'ü aşan fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 120.000 tondur.

Bütün bu faaliyetlerinin yanında, Klimatherm markalı ısı yalıtım sistemleri ile boyacı ustaları için kaliteli fırça, rulo gibi uygulama aletlerini pazarın hizmetine sunulmaktadır.

ÜRÜNLER

Nanoteknolojik boyalarEmülsiyon ve sentetik son kat boyalarDış cephe son kat boya ve kaplamalarıAhşap koruyucular Vernikler, parke cilaları Renk Pınarı Sistemi Sorun çözücü özel ürünler (Dr.DYO ürünleri) Astarlar, macunlar Fırça-Rulo-Boya uygulama makineleriİnşaat Boyaları İş Ünitesi'nin merkezi Gebze'dedir. Türkiye'nin çeşitli illerinde 7 bölge müdürlüğü ile 750 bayiye, 50 toptancı bayi aracılığıyla 15.000 satış noktasına hizmet götürülmektedir.

4500 ton kapasiteli sevkiyat deposuna sahip İnşaat Boyaları İş Ünitesi'nin tüm birimleri on-line ile birbirine bağlıdır ve bu haberleşme Türksat uydusu üzerinden sağlanmaktadır.

450'nin üzerinde çalışanı olan İnşaat Boyaları İş Ünitesi'nde eğitim sürekli bir faaliyettir ve başlıca beş bölümde gerçekleştirilmektedir.Çalışanların Eğitimi Usta Eğitimi Tezgahtar Eğitimi Bayi Elemanları Eğitimi Boyacılık Okulu Eğitimi DYO Boya A.Ş. olarak TS EN ISO 9001:2008, TS 18001:2008, TS EN ISO 14001:2004, TS ISO 10002:2006 Kalite Belgelerine sahip olup Toplam Kalite Yönetimi’ni öncelikli hedeflerimizden saymaktayız. Konusunda en gelişmiş ve yetkin Ar-Ge tesislerine, üretim ve ürün teknolojisi üretip geliştirebilecek bilgi ve deneyim birikimine sahiptir.İhracat, Ünite'nin önemli hedeflerinden biridir. İhracatta hedef marka yaratmaktır. Bugün Avrupa, Balkanlar, Afrika ve Asya'da dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştirmekte, ayrıca yurt dışında fabrika yatırımları yapmaktadır. Romanya’da inşaat boyaları üretimi yapan bir fabrika bulunmaktadır. İnşaat Boyaları İş Ünitesi pazarın belirleyiciliğini ve öncülüğünü yapmaktadır.

Kaynak : http://www.dyo.com.tr/

 

DYO DIŞ CEPHE BOYALARI

dyo boya fiyatları Nanotex : Nanoteknoloji ile üretilmiş, dekoratif dış cephe boyasıdır. Su bazlı, Mat görünümlü, Işıkla kendini temizleyen-Fotokatalitik, Su iticiliği yüksek,  TS 7847 'ye uygundur. Astarlama işleminden en az 24 saat sonra su ile hacmen %10-15  oranında inceltilerek iki kat uygulanmalıdır.Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 6 saat beklenmelidir.Yağışlı havalarda uygulama yapılmamalıdır.

dyo renk kataloğu Dyolasteks :  Saf akrilik esaslı dış cephe boyasıdır. Esnek, Su bazlı, Mat görünümlü, Su iticiliği yüksek, Örtücülüğü yüksek, TS 7847 'ye uygundur.  Astar uygulamasından 24 saat sonra ilk kat hacimce %20 oranında inceltilir. İkinci kat inceltilmeden kullanılır. Katlar arası en az 6 saat beklenmesi önerilir.Yağışlı havalarda uygulama yapılmamalıdır.

dyo dış cephe boya Teknotex : Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe boyasıdır. Su bazlı, Mat görünümlü, Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen, Su iticiliği yüksek, TS 7847 'ye uygundur. Astarlama işleminden en az 24 saat sonra su ile hacmen %10-15 oranında inceltilerek iki kat uygulanmalıdır. Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 6 saat beklenmelidir. Yağışlı havalarda uygulama yapılmamalıdır.

dyo dış cephe boya fiyat listesi Dinamik Dış : Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır. Silikonlu, Su bazlı, Mat görünümlü, Su iticiliği yüksek, Örtücülüğü yüksek, TS 7847 'ye uygundur. Astar uygulamasından en az 24 saat sonra su ile hacmen %10-15  oranında inceltilerek iki kat uygulanmalıdır. Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 6 saat beklenmelidir. Yağışlı havalarda uygulama yapılmamalıdır.

dyo dış cephe boya çeşitleri Dyosil : Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır. Silikonlu, Su bazlı, Mat görünümlü, Su iticiliği yüksek, Örtücülüğü yüksek, TS 7847 'ye uygundur. Astar uygulamasından en az 24 saat sonra su ile hacmen %10-15  oranında inceltilerek iki kat uygulanmalıdır. Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 6 saat beklenmelidir. Yağışlı havalarda uygulama yapılmamalıdır.

dyo dış cephe boya renkleri kataloğu Dyotex : Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır. Su bazlı, Mat görünümlü, TS 7847 'ye uygundur.Astarlama işleminden en az 24 saat sonra su ile hacmen %10-15 oranında inceltilerek iki kat uygulanmalıdır. Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 6 saat beklenmelidir. Yağışlı havalarda uygulama yapılmamalıdır.

dyo dış cephe boya modelleri Teknotex Grenli : Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe grenli kaplama malzemesidir. Su bazlı, Mat görünümlü, Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen, Su iticiliği yüksek, TS 7847 'ye uygundur. Astarlama işleminden en az 24 saat sonra inceltilmeden tek kat olarak uygulanır. İki kat uygulama istendiğinde, ilk kat %10-20, ikinci kat inceltilmeden uygulanır. Yağışlı ve nemli,  aşırı rüzgarlı ve sıcak  havalarda uygulamadan kaçınılmalıdır. Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 12 saat beklenmelidir. 

dyo nano dış cephe boya fiyatları Texture : Akrilik emülsiyon esaslı,  grenli dış cephe kaplama malzemesidir. Su bazlı, Mat görünümlü, Yüksek desen verme özelliği, TS 7847 'ye uygundur. Astarlama işleminden en az 24 saat sonra İnceltilmeden tek kat olarak uygulanır. İki kat uygulama istendiğinde, ilk kat %10-15, ikinci kat inceltilmeden uygulanır. Posteki rulo veya havasız tabanca ile yüzeye aktarılan ürüne, mercan rulo ile desen verilir. Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 12 saat beklenmelidir.

dyo teknotex dış cephe boya fiyatları Ultratex : %100 saf akrilik emülsiyon esaslı, yarı mat görünümlü dış cephe son kat boya. Su bazlı, İpek Mat görünümlü, Renk solmalarına karşı mükemmel dayanma, TS 7847’ye uygun.

dyo dış cephe Dinamik Grenli : Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe son kat boya, Su bazlı, Silikonlu, Mat görünümlü, Su iticiliği yüksek. Uygulama yapılacak yüzey her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmeli, camsı ve parlak dokularda boyanın tutunabileceği bir yüzey oluşturulmalıdır. Kılcal çatlakların tamiratı ve sıyırma için Akrofiller Dış Cephe Macunu kullanılmalıdır.  Yeni ham sıvalı yüzeylerde; Teknotex Dolgulu Astar tek kat olarak uygulanmalıdır. Eski boyalı, çok kireçli, emici, zayıf vb. gevşek dokulu yüzeylerde; zemini sağlamlaştırmak amacıyla Dyobinder ile yüzey doyurulmalıdır. “Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır. Astarlama işleminden en az 24 saat sonra yapılmalıdır. İnceltilmeden tek kat olarak uygulanır. İki kat uygulama istendiğinde, ilk kat %10-15, ikinci kat inceltilmeden uygulanır. Posteki rulo veya havasız tabanca ile yüzeye aktarılan ürüne, mercan rulo ile desen verilir. Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 6 saat beklenmelidir. Yalı baskı sistem panelleri üzerine yapılacak uygulamalarda 25 kg bidon ambalaja, 1 L Katkı Malzemesi (Grenli Kaplamalar için) ilave edildikten sonra uygulama yapılmalıdır.  Yağışlı ve nemli, aşırı rüzgarlı ve sıcak havalarda uygulamadan kaçınılmalıdır.

DYO DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

Dyo dış cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Dyo dış cephe boya fiyatı almak için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.Etiketler : dyo


Benzer Konular Dış Cephe Boya Uygulaması Dış Cephe Boya Anasayfa Dyo Dış Cephe Boya Fawori Dış Cephe Boya Fiyatları Filli Boya Dış Cephe Boya Kale Dış Cephe Boya Marshall Dış Cephe BoyaYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus