kale dış cephe boya fiyatları

KALE BOYA

Kale Grubu şirketlerinden Kalekim A.Ş,’nin, Kale markalı İç ve Dış Cephe Boyaları, yenilikçi bakış açısıyla hizmet veren güvenilir bir boya markasıdır. Yüksek örtücülükte, sağlığa zarar vermeyen, kokusuz, su bazlı iç ve dış cephe boyaları işçilikte zaman ve tüketimde metraj tasarrufu sağlayarak ustaların işini kolaylaştırmaktadır. Binalara estetik görünüm veren, yüksek ürün kalitesine sahip çevre dostu Kale; tüketicilerine sunduğu çözümler ve sektöre getirdiği farklı bakış açısıyla yaşam alanlarına stil katmak konusunda öncü çalışmalar yürütmektedir.

KALE DIŞ CEPHE BOYALARI

kale dış cephe boyası fiyatları Protekta : Seramik küre katkılı, akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, su itici, küf ve yosuna karşı dirençli, uzun ömürlü, mat, son kat dekoratif dış cephe boyasıdır. Dış cephede kara sıva, beton, çimento, levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylere uygulanır.

kale dış cephe boya kataloğu Performa+ : Elastik akrilik emülsiyon esaslı, ekstra elastik, su geçirimsiz, uzun ömürlü, mat son kat dekoratif dış cephe boyasıdır. Dış cephede kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylere uygulanır.

kale dış cephe boya renkleri Joker Plus EXT : Akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, su itici, mat, son kat dekoratif dış cephe boyasıdır. Dış cephede kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylere uygulanır.

kale dış cephe boya kartelası Silikona : Akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, su itici, uzun ömürlü, mat, son kat dekoratif dış cephe boyasıdır. Dış cephede kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylere uygulanır.

kalekim dış cephe boya Silikona Grenli : Akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, oluşturduğu desen ve kalınlık ile yüzey hatalarını örten, rulo ile uygulanıp rulo ile desen verilen, hem içte hem dışta kullanılabilen, uzun ömürlü, ince desenli cephe kaplama malzemesidir.

kalekim boya fiyat listesi Silikonatex : Akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, elastik, oluşturduğu desen ve kalınlık ile yüzey hatalarını örten, rulo ile uygulanıp rulo ile desen verilen, hem içte hem dışta kullanılabilen, uzun ömürlü, ince desenli, hazır renkli cephe kaplamasıdır.

kalekim boya fiyatları Grena : Akrilik emülsiyon esaslı, uzun ömürlü, mat, son kat dekoratif, dış cephe boyasıdır. Dış cephede kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylere uygulanır.

kalekim boya renkleri Sportline : Akrilik emülsiyon esaslı, su geçirimsiz, uzun ömürlü, mat, kort boyasıdır. Her türlü mineral esaslı kort zeminine uygulanır.

kale dış cephe boya fiyat listesi Roadline : Akrilik emülsiyon esaslı, mat, su bazlı yol çizgi boyasıdır. Karayolu, kaldırım, yaya geçidi, otopark, hava alanı vb. yerlerdeki trafik işaretleme çizgilerinde kullanılır.

 

KALE DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

Kale dış cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Kale dış cephe boya fiyatı almak için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.Etiketler : kale


Benzer Konular Dış Cephe Boya Uygulaması Dış Cephe Boya Anasayfa Dyo Dış Cephe Boya Fawori Dış Cephe Boya Fiyatları Filli Boya Dış Cephe Boya Kale Dış Cephe Boya Marshall Dış Cephe BoyaYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus