marshall iç cephe boya fiyatları

MARSHALL

Türkiye’nin bir numaralı ve sektörünün en beğenilen boya markası Marshall, 1954 yılında İstanbul Topkapı’da 20 kişilik küçük bir fabrikada kurulduğu günden bu yana hayatına renk katmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

1998’den itibaren dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketi AkzoNobel çatısı altında faaliyet gösteren Marshall, Türkiye pazarındaki 60 yıllık güçlü geçmişine AkzoNobel’in küresel perspektifini de ekleyerek ufkunu genişletiyor. Bir boya markası olmanın ötesine geçerek, insanların hayatlarına renklerle anlam ve değer katıyor.

Ürünlerindeki atmosfere verilen organik uçucu madde miktar (VOC) oranını, Avrupa Birliği normlarının da altında tutan AkzoNobel Marshall, çevre ve insan sağlığını gözetiyor. Ayrıca solvent bazlı ve “yağlı boya” olarak bilinen tüm sentetik Marshall ürünleri kurşunsuz olma özelliği taşıyor.

Marshall, Türkiye’yi renklendiriyor

Gri ve kasvetli alanları yaşam dolu alanlara dönüştürmek için insanlara bir damla boya ile ilham vererek fark yaratan, Türkiye’nin renk otoritesi AkzoNobel Marshall, her zaman yenilikçi yaklaşımları ile gerek ülke ekonomisine ve sektörüne, gerekse insanların hayatına hep daha iyisini sunmayı hedefliyor.

İnsanların hayatına renk katma misyonuyla AkzoNobel Marshall, herkesin ortak ihtiyacı olan renkli bir hayata en kolay şekilde ulaşmanın yolunu gösteriyor. AkzoNobel Marshall, sektördeki tüm kullanıcılara hitap eden oldukça geniş ve kaliteli bir ürün gamına sahip. Ürün ve hizmetleri, Türkiye geneline yayılmış bayi ağı ve satış noktaları aracılığıyla Türkiye’nin her yerindeki tüketicilere ulaşıyor.

AkzoNobel Marshall’ın dünya çapında başlattığı Renk Hareketi Projesi 2010 yılından bu yana Türkiye’de de devam ediyor. Herkese umut aşılayan ve hayatı renklendirmek için cesaret veren Renk Hareketi, okullar, sokaklar, cadde ve binalarda gerçekleştirilen çeşitli boyama aktiviteleri ile İstanbul’dan Erzurum’a, Edirne’den Konya’ya kadar Türkiye’nin dört bir yanına taşınıyor. Renk Hareketi ile renklerin insan hayatı üzerindeki olumlu etkisini ve değişimin gücünü yansıtıyor.

Hayallerinizdeki rengi yaratın!

AkzoNobel Marshall, renklere olan tutkusu ile kaliteli ve geniş ürün yelpazesinin yanı sıra hizmetleriyle de tüketicilerinin hayatına büyük kolaylık sağlıyor. Kullanımı son derece kolay mobil uygulamaları ve online hizmetleri ile tüketicilerine anında renk danışmanlıkları veriyor, renk kullanımlarını cesaretlendirmek için trend renk koleksiyonları ve dekorasyon fikirleri sunuyor.

Mükemmel mağazacılık anlayışı çerçevesinde Marshall, Anında Renk Makineleri ile tüketicilerine, gönüllerine hapsolmuş tüm renkleri kullanarak, ev dekorasyonlarını en mükemmel tonlar ile tamamlama imkanı sunuyor. Tüketiciler, Marshall boyalarının sunduğu onlarca çeşit hazır rengin yanı sıra binlerce farklı renk yaratıp, hayallerini gerçekleştirebiliyor.

Altı yıldır boya sektörünün “En beğenilen şirketi”

“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall, ADECCO ve Capital Dergisi işbirliğiyle 14 yıldır düzenlenen ve Türkiye’nin ve sektörlerinin en beğenilen şirketlerini ödüllendiren araştırma kapsamında altı yıldır boya sektörünün “En beğenilen şirketi” unvanını alıyor. AkzoNobel Marshall, Türk iş dünyasının yıllardır referans kabul ettiği araştırmada üst üste layık görüldüğü bu birincilik ile sektördeki liderliğini kanıtlıyor.

AkzoNobel Group hakkında

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor. 

Kaynak : http://www.marshallboya.com

 

MARSHALL DIŞ CEPHE BOYALARI

marshall dış cephe boyası fiyatları Akrikor Silikonlu Flat : Su Bazlı, Silikonlu, Konvansiyonel sıva, beton, brüt beton, sunta, gaz beton, tuğla ve eski boyalı yüzeylerde dekoratif amaçlı olarak güvenle kullanılan yüksek kaliteli Dış Cephe Boyasıdır.

marshall dış cephe boya kartelası Akrikor Silikonlu Grenli : Su Bazlı, Akrilik bağlayıcının silikon ile modifiye edilmesiyle neme, suya yüksek dayanım gösteren, uygulandığı yüzeylerde çabuk kuruyan dış cephe kaplamasıdır.Su buharı geçirgenliği yüksek, su emme özelliği çok düşüktür.Atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlü dış cephe kaplamasıdır.

marshall dış cephe boya çeşitleri Akrikor Akrilik Flat Tinted : Su Bazlı, Konvansiyonel sıva, beton, brüt beton, sunta, gaz beton, tuğla ve eski boyalı yüzeylerde dekoratif amaçlı olarak güvenle kullanılan kaliteli Dış Cephe Boyasıdır.

marshall dış cephe boya kartelası Akrikor Akrilik Grenli : "Latex bağlayıcı yapısında, nefes alma özelliğine (su buharı geçirgenliği) sahip, su geçirme (su emme) özelliği düşüktür. Yüksek miktarda, kaliteli Titanyum bileşiklerini içerir. Atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, yüksek kir tutmama özelliği ile estetik görünümün korunmasını sağlayan, zamanla renk değişimini engelleyen, uygulama kolaylığı ve kapatma gücü mükemmel, uzun ömürlü dış cephe duvar boyasıdır."

marshall dış cephe boya renkleri Masterpro Elastomerik : 100% Saf Akrilik Bağlayıcılı, her türlü Dış Cephe kullanımına uygun, Su Bazlı, Elastik yapıda yüksek kaliteli bir dış cephe kaplamasıdır. Özellikle beton, taş, tuğla ve ahşap gibi eski ve yeni yüzeylere uygulanabilir.

marshall dış cephe boya uygulamaları Masterpro Saf Akrilik : 100% Saf Akrilik Bağlayıcılı, her türlü Dış Cephe kullanımına uygun, 4 mevsim koruma sağlayan yüksek kaliteli, su bazlı bir dış cephe kaplamasıdır. Doğal kurumuş betonlar, çimento esaslı sıva, dış cephe sıvıları, tuğla, asbest çimento ve iyi durumdaki eski boyalı yüzeyler de dekoratif ve koruyucu olarak güvenle kullanılır.

 

MARSHALL DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

Marshall dış cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Etiketler : marshall


Benzer Konular Dış Cephe Boya Uygulaması Dış Cephe Boya Anasayfa Dış Cephe Boya Uygulaması Dyo Dış Cephe Boya Fawori Dış Cephe Boya Fiyatları Filli Boya Dış Cephe Boya Kale Dış Cephe Boya Marshall Dış Cephe BoyaYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus