fawori dış cephe boya fiyatları

FAWORİ BOYA

Neteks Boya Teknolojileri A.Ş. inşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Fawori markası adı altında 2005 yılında ülkemizin ilk seramik katkılı boyası Ceramix

Neteks Boya Teknolojileri A.Ş. inşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Fawori markası adı altında 2005 yılında ülkemizin ilk seramik katkılı boyası Ceramix grubu ürünlerini, 2007'de ısı yalıtım grubu ürünlerini, 2008'de laminant parke grubu ürünlerini, 2010'da ise alçı grubu ürünlerini pazara sunarak ürün portföyünü genişletmiştir.

Yüksek performanslı ürünlerinin üretimini Betek Boya ve Kimya San, A.Ş.'nin Gebze ve Kayseri tesislerinde gerçekleştiren Fawori, ülkemizdeki organizasyonunu 7 bölge müdürlüğü, 24 bölge temsilciliği ve her bölgede konumlanan yaygın dağıtım ağıyla yürütmektedir. Fawori, çok kısa bir sürede Türk yalıtım sektöründe ilk üç; Türk boya sektöründe de en büyük beş mantolama markaları arasına girme başarısı göstermiştir. Üretimi, teknolojisi ve kalite anlayışıyla ön plana çıkan Fawori; farklı organizasyon yapısı ve hizmet sistemiyle faaliyetlerini 'boyada ve yalıtımda hem iyi kalite hem iyi fiyat sloganıyla sürdürmektedir.

Fawori’nin geniş ürün gamında; iç cephe ve dış cephe boyaları, macun ve astarları, sentetik boya ve astarları, sprey boyalar, selülozik esaslı ürünler, tutkal grubu ürünleri, fayans yapıştım' ve derz dolguları, su izolasyon ve ısı yalıtım ürünleri, fırça ve rulo ve el aletleri bulunmaktadır.

Fawori, gelecek dönemde teknolojik gelişmelere paralel olarak tüketicilerine fayda sağlayacak ürünler pazara sunmayı, yurt dışı pazarındaki büyümesini, yurt içindeki büyüme ile aynı ivme doğrultusunda artırmayı hedeflemektedir.

Kaynak : http://www.fawori.com.tr

FAWORİ DIŞ CEPHE BOYALARI

fawori boya fiyatları Fawori Silikonlu Dış Cephe Boyası: Silikonlu, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı mat görünümlü son kat dış cephe boyasıdır.Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeylerde oluşan nemi dışarı bırakır. Uygulandığı yüzeylerde yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

fawori boya nasıl Fawori Akrilik Dış Cephe Boyası : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat yapıda son kat dış cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeylerde oluşan nemi dışarı bırakır. Uygulandığı yüzeylerde yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

fawori boya dış cephe renk kartelası Fawori Silikonlu Grenli Dış Cephe Kaplaması : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, rulo ile uygulanan ve mercan rulo ile desen verilen, mat, yapı son kat, grenli dış cephe kaplamasıdır. Her türlü eski-yeni mineral esaslı yüzeyler (sıva), beton, brüt beton, eternit, betopan, mdf, prefabrik yapı elemanları üzerine uygulanabilir. Ayrıca kendini taşıyabilen emülsiyon boyalı yüzeylerde, bozuk sıva ve hatalı zeminlerde yüzeye desen vermek amacıyla veya dekoratif amaçla uygulanır. 

fawori boya fiyat listesi Fawori Dış Cephe Silikonlu Astar : Silikonlu, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı dış cephe astar boyasıdır. Boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar, aderansı artırır, boya sarfiyatını azaltır. Mineral esaslı yüzeylerde, daha önce su bazlı boya ile boyanmış, rengini kaybetmiş, kirlenmiş, veya dekoratif amaçlı renk değişikliği yapılacak eski boyalı dış cephe yüzeylerde kullanılır. Uygulama yapılacak yüzeyler, sağlam, temiz, kuru ve kendini taşıyabilecek durumda olmalıdır. Uygulama öncesi yüzeyde gevşek haldeki sıva taneciklerinin yoğun olup olmadığı şeffaf koli bandı yüzeye yapıştırılıp çekilerek kontrol edilmeli, yoğunsa raspalama veya taşlama yapılmalıdır. Yeni sıvalı yüzeylerde priz süresi beklenmelidir (28 gün). Uygulama sırasında yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına özen gösterilmelidir. Bol esintili ve direkt güneş ışığı altında uygulamadan kaçınılmalıdır. Fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile tek kat olarak uygulanır.

en ucuz fawori boya fiyatları Fawori Brüt Beton Astarı : Brüt beton üzerine yapılacak alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce yüzey aderansını artırmak amacıyla kullanılan polimer modifiye reçine esaslı iç ve dış cephe astarıdır. Brüt beton yüzeylere alçı ve çimento esaslı harç uygulanmasından önce uygulanır. Brüt beton duvar, kolon, tavan gibi yüzeylerde aderans arttırıcı olarak kullanılır. Yüzey Hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzey ürünün yapışmasını engelleyen her türlü kir, pas, ve varsa kalıp yağlarından temizlenmelidir. Yüzeydeki bozukluklar tamir edilmelidir. Yüzey kuru ve temiz olmalıdır. İstenilen kıvama göre maksimum %50 oranında su ile düşük devirli bir karıştırıcı yardımı ile karıştırılıp hazırlanarak posteki rulo ile yüzeye tek katuygulanır. Uygulama sırasında Brüt Beton Astarı belirli aralıklarla karıştırılmalıdır. Sıva ve alçı uygulaması için yüzeyin tamamen kuruması beklenmelidir. (Yaklaşık 24 saat)

fawori dış cephe boyası fiyatı Fawori Dış Cephe Macunu : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, esnek yapıda dış cephe dolgu ve yüzey düzeltme macunudur. Özel katkılar ile geliştirilmiş Dış Cephe Macunu, % 20 çimento ilavesi ile yüksek aderans gücü ve teneffüs kabiliyeti kazanır. Dış Cephe Macunu'nun esnek yapısı ile macunun önleyebileceği sıva çatlakları problemini ortadan kaldırır. Bu çatlaklardan içeriye suyun girmesiyle zaman içinde oluşabilecek nem ve dökülmeleri engeller. Atmosfer şartlarına karşı dayanıklılığı, bilinen dispersiyon tip yüzey düzeltme macunlarına göre çok daha fazladır. Uygulamadan sonra çelik mala izlerini gidermek için zımpara yapılması sırasında tozuma yok denecek kadar azdır. Üzerine gelecek son kat boya sarfiyatında büyük tasarruf sağlar. Kullanımı son derece basit olduğundan zaman ve işçilikten kazandırır. Dış Cephe Macunu, özellikle dış cephelerdeki beton, gazbeton veya sıva gibi mineral esaslı yüzeylerin dolgu ve yüzey düzeltilmesinde güvenle kullanılabilecek bir malzemedir. Çok katkılı kullanım ile mevcut yüzeylerdeki boyut hatalarını giderebilir. Dış cephe yüzeylerindeki rötre çatlaklarının son kat boya üzerine kadar çıkmasını önler. Farklı yapıdaki yüzeyler arasında oluşacak çatlakların giderilmesi için taşıyıcı takviye ile birlikte kullanılması önerilir. Dış cephelerde beton, brüt beton, çimento esaslı paneller (eternit, betopan...) gaz beton, sıva gibi mineral esaslı yüzeylerin dolgu ve yüzey düzeltilmesinde güvenle kullanılabilecek bir malzemedir.

FAWORİ DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

Fawori dış cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Fawori dış cephe boya fiyatları almak için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.Etiketler : fawori


Benzer Konular Dış Cephe Boya Uygulaması Dış Cephe Boya Anasayfa Dyo Dış Cephe Boya Fawori Dış Cephe Boya Fiyatları Filli Boya Dış Cephe Boya Kale Dış Cephe Boya Marshall Dış Cephe BoyaYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus