lavabo modelleri

lavabo fiyatları  banyo lavabo fiyatları   banyo lavabo modelleri  banyo lavabo çeşitleri

banyo lavabo  lavabo fiyatları en ucuz   lavabo yerden yüksekliği  banyo lavabo altı dolap

BANYO LAVABOSU 

Banyo lavaboları, banyo ve tuvaletlerde el yüz yıkamada kullanılan kirli suları sifon aracılığıyla atık su borusuna gönderilmesini sağlayan, genellikle seramikten çeşitli model ve ebatlarda yapılan tesisat elemanıdır.

LAVABO MODELLERİ

banyo lavabo dolap modelleri Hilton Lavabolar : Alt ve üst kısımlarının çeşitli renk ve modellerde dolap olarak tasarlanan lavabo çeşididir.

banyo lavabo dolap fiyatları Ayaklı Lavabo : Klasik lavabolardan farklı olarak lavabo altında bir ayak bulunur. Kullanılan ayak taşıma amacı ile değil estetik bir görünüm elde etmek için kullanılan bir aksesuardır.

banyo lavabo fiyatları en ucuz Yarım Ayaklı Lavabo : Sifon ve ara musluk elemanları lavabo altındaki duvara monte edilen yarım ayak vasıtası ile gizlenir. Yarım ayak yine aksesuar olarak kullanılır.

banyo hilton lavabo fiyatları Ayaksız Lavabo : Diğerlerinden farklı olarak ara musluk ve sifonları görünür vaziyette olan lavabolardır.Bu özellikleri arızaların giderilmesi için büyük kolaylık sağlamaktadır. Duvara kanca veya montaj vidası ile monte edilir.

LAVABO MONTAJI NASIL YAPILIR

Banyo lavabosu montajında kullanılan ölçüler genellikle yetişkin insanların fiziksel özelliklerine göre belirlenmiştir. Kullanıcının ellerini serbest duruş pozisyonunda parmak uçlarının zeminden yüksekliğine 19 cm eklenerek lavabo yüksekliği tespit edilir. Lavabo yüksekliği,yetişkin insanlar için 80-85 cm, 6-14 yaş arası için 70-75 cm,  daha küçük yaşlar için ise 55-60 cm lavabo modelleri belirlenmiştir.

banyo hilton lavabo modelleri Ayaksız Lavabo Montajı : yerden yüksekliği 80-85 cm olacak şekilde duvara yerleştirilir ve vida yerleri işaretlenir. Delme işleminden sonra su terazisi ile düzgünlüğü kontrol edilir ve duvara sabitlenir. Sıcak-soğuksu bağlantıları ve sifon bağlantısı yapılarak uygulama sonlandırılır.

banyo lavabo modelleri fiyatları Tam ve Yarım Ayak Lavabo Montajı : Lavabo ve ayak teraziye alınarak vida yerleri işaretlenir ve duvara sabitlenir. Sıcak ve soğuk su bağlantıları ile pis su sifon bağlantıları yapılır.

Lavabo montajından sonra armatürden su verilerek sızdırmazlık testi ile birlikte duvara gelen taraflar hem estetik hem de duvarla daha iyi temas etmesi için silikon uygulaması yapılmalıdır.

LAVABO FİYATLARI

Banyo lavabo fiyatları kullanılacak labavo çeşitlerine ve yapılacak uygulamanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Banyo lavabo fiyatları 50 - 500 TL arasında değişiklik göstermektedir.Etiketler : banyo lavabosu


Benzer Konular Banyo Tadilatı Banyo Bataryaları Banyo Dekorasyonu Banyo Dolapları Banyo Fayansları Banyo Küvetleri Banyo Lavabo Uygulaması Banyo Modelleri Banyo Seramikleri Banyo Tasarımı Banyo Zemin Kaplamaları Duşakabin / HydrocabinYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus