banyo duşakabin modelleri fiyatları

banyo duşakabin çeşitleri  duşakabin duş teknesi   duşakabin en ucuz  banyo duşakabin firmaları

banyo duşakabin markaları  duşakabin montajı nasıl yapılır   duşakabin önerisi  duşakabin şirketleri

duşakabin yapan firmalar  banyo duşakabin aksesuarları   banyo dolapları ve duşakabin  banyo duşakabin sistemleri

DUŞAKABİN

Duşakabinler insanların pratik bir şekilde akan su ile yıkanmaları için yapılan vitrifiye gerecidir. Duşakabinler, duş başlığından çıkan su taneciklerinin dinlendirici etkisi, kullanılan suyun devamlı akması, pratik olması ve sudan tasarruf sağlanması gibi nedenlerle banyolarda sıkça tercih edilmeye başlanmıştır.

Banyo duşakabin modelleri genellikle duş teknesi ve kabin olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır, son yıllarda duş teknesi yerine zemin üzerinde yapılan özel uygulamalar da kullanılmaya başlanmıştır.

DUŞAKABİN BÖLÜMLERİ

Duş Teknesi : Duş tekneleri akan suyun etrafa dağılmadan sifon yardımıyla atık su tesisatına gönderilmesini sağlar. Tekneler, emaye, polyester, döküm, akrilik ve seramikten, kullanıcının kayıp düşmemesi için üzerine özel setler yapılarak üretilirler.

Kabin : Duş esnasında çevreye su sıçramasını engellemek için cam veya mikadan imal edilirler. Banyonun büyüklüğüne göre cam duşakabinlerde normal veya sürgülü kapı kullanılabilmektedir.

KOMPAKT DUŞAKABİNLER (Hydrocabin)

Hydrocabin olarak da bilinen, farklı ebatlarda demonte olarak satılan duşakabin modelleridir. Montaj için gerekli tüm parçalar ve kurulum kılavuzu da ürün ile birlikte teslim edilir. 

Hydrocabin Özellikleri : Üreticiden üreticiye farklı özellikleri olmakla birlikte, genellikle kullanıcının tüm ihtiyacını karşılayabilen sırt ve ayak masajı, elektronik kontrol paneli, telefon, radyo, havalandırma, led aydınlatma, el duşu, duş başlığı, batarya, raf ve şampuanlık vb. donanımlara sahiptir.

DUŞAKABİN FİYATLARI

Duşakabin fiyatları yapılacak uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Duşa kabin fiyatları 250 - 1.700 TL arasında değişiklik göstermektedir.Etiketler : duşakabin


Benzer Konular Banyo Tadilatı Banyo Bataryaları Banyo Dekorasyonu Banyo Dolapları Banyo Fayansları Banyo Küvetleri Banyo Lavabo Uygulaması Banyo Modelleri Banyo Seramikleri Banyo Tasarımı Banyo Zemin Kaplamaları Duşakabin / HydrocabinYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus