dyo iç cephe boya fiyatları

DYO BOYA

Yaşar Boya Grubu şirketlerinden Yasaş, Bayraklı ve Akril, tek bir çatı altında DYO Boya Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. ismi altında birleşmişlerdir. 2002 yılında gerçekleşen bu birleşme sonrası daha önce üç şirkette yer alan faaliyetler, üç ayrı iş ünitesi halinde daha verimli etkili şekilde sürdürülmeye devam etmektedir.

İnşaat Boyaları İş Ünitesi'nde DYO markası ile inşaat boyaları, altyapı malzemeleri üretimi ve pazarlaması yapılmaktadır.

İnşaat Boyaları İş Ünitesi Gebze'de, otomasyon düzeyi ile uluslararası rekabete cevap verebilecek modern bir fabrikaya sahiptir. Ürün çeşidi, renk ve ambalaj olarak 2.500'ü aşan fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 120.000 tondur.

Bütün bu faaliyetlerinin yanında, Klimatherm markalı ısı yalıtım sistemleri ile boyacı ustaları için kaliteli fırça, rulo gibi uygulama aletlerini pazarın hizmetine sunulmaktadır.

ÜRÜNLER

Nanoteknolojik boyalarEmülsiyon ve sentetik son kat boyalarDış cephe son kat boya ve kaplamalarıAhşap koruyucular Vernikler, parke cilaları Renk Pınarı Sistemi Sorun çözücü özel ürünler (Dr.DYO ürünleri) Astarlar, macunlar Fırça-Rulo-Boya uygulama makineleriİnşaat Boyaları İş Ünitesi'nin merkezi Gebze'dedir. Türkiye'nin çeşitli illerinde 7 bölge müdürlüğü ile 750 bayiye, 50 toptancı bayi aracılığıyla 15.000 satış noktasına hizmet götürülmektedir.

4.500 ton kapasiteli sevkiyat deposuna sahip İnşaat Boyaları İş Ünitesi'nin tüm birimleri on-line ile birbirine bağlıdır ve bu haberleşme Türksat uydusu üzerinden sağlanmaktadır.

450'nin üzerinde çalışanı olan İnşaat Boyaları İş Ünitesi'nde eğitim sürekli bir faaliyettir ve başlıca beş bölümde gerçekleştirilmektedir.Çalışanların Eğitimi Usta Eğitimi Tezgahtar Eğitimi Bayi Elemanları Eğitimi Boyacılık Okulu Eğitimi DYO Boya A.Ş. olarak TS EN ISO 9001:2008, TS 18001:2008, TS EN ISO 14001:2004, TS ISO 10002:2006 Kalite Belgelerine sahip olup Toplam Kalite Yönetimi’ni öncelikli hedeflerimizden saymaktayız. Konusunda en gelişmiş ve yetkin Ar-Ge tesislerine, üretim ve ürün teknolojisi üretip geliştirebilecek bilgi ve deneyim birikimine sahiptir.İhracat, Ünite'nin önemli hedeflerinden biridir. İhracatta hedef marka yaratmaktır. Bugün Avrupa, Balkanlar, Afrika ve Asya'da dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştirmekte, ayrıca yurt dışında fabrika yatırımları yapmaktadır. Romanya’da inşaat boyaları üretimi yapan bir fabrika bulunmaktadır. İnşaat Boyaları İş Ünitesi pazarın belirleyiciliğini ve öncülüğünü yapmaktadır.

Kaynak : http://www.dyo.com.tr/

DYO İÇ CEPHE BOYASI

dyo boya fiyatları DYOJEN Soft Mat İç Cephe Duvar Boyası : İki farklı reçinenin birbirlerini tamamlayıcı özellikleri sayesinde daha güçlü yapıda, özel matlıkta, Hybrid teknolojisi ile üretilen, iç cephe boyasıdır. Yapısındaki reçinelerin özelliklerinden dolayı, çay, kahve, renkli içecekler ve mürekkep lekelerinin boya filmi üzerine penetrasyonunu engeller, oluşan parmak izi, her türlü is lekeleri, toz ve diğer yüzey lekelerin konvansiyonel boyalardan farklı olarak güç sarfetmeden, kolayca temizlenmesine olanak verir. Fırça ve rulo izi bırakmaz. Çok yüksek örtme gücüne sahiptir. Uygulandığı alanlarda oluşturduğu boya filminin sertliğinden dolayı yüksek aşınma direnci sağlar. Kokusuz özelliği ile insan ve çevre dostudur.

dyo iç cephe boya DYO NANO İPEKMAT Nanoteknolojik İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası : Fotokatalitik özelliği sayesinde ışıkla kendini temizler, bu sayede, nikotin izi, kalorifer isi gibi kirlerin boya yüzeylerinde oluşmasını geciktirir. Yüzeyde oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. İçerdiği nano parçacıklar ve reçinenin gözenekli yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerin daha iyi nefes almasına izin veren Nanoipekmat kokusuz insan ve çevre dostudur. Kolay uygulanır, kolay silinir, mükemmel örtücülüğe sahiptir.

dyo boya renkleri NANOMAT Nanoteknolojik Mat İç Cephe Duvar Boyası : Fotokatalitik özelliği sayesinde ışıkla kendini temizler, bu sayede, nikotin izi, kalorifer isi gibi kirlerin boya yüzeylerinde oluşmasını geciktirir. Yüzeyde oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Mat olması nedeni ile yüzey hatalarını göstermez. İçerdiği nano parçacıklar ve reçinenin gözenekli yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerin daha iyi nefes almasına izin veren Nanomat, kokusuz insan ve çevre dostudur. Kolay uygulanır, kolay silinir, mükemmel örtücülüğe sahiptir.

dyo boya çeşitleri TEKNOPLAST PTFE Katkılı İpek Mat İç Cephe Boyası : PTFE katkısı sayesinde yüksek yağ itici özelliğe sahip olup yüzeyde oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Uygulandığı yüzeylerin nefes almasına izin veren Teknoplast kokusuz, insan ve çevre dostudur. Kolay uygulanır, kolay silinir, mükemmel örtücülüğe sahiptir.

dyo boya en ucuz DİNAMİK Silikonlu Silinebilir İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası : Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, ipek mat silinebilir, dekoratif, iç cephe son kat boyadır. Silikon katkısı sayesinde yüksek su itici özelliğe sahip olup yüzeyde oluşan ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Uygulandığı yüzeylerin nefes almasına izin veren Dinamik kokusuz, insan ve çevre dostudur. Kolay uygulanır, kolay silinir, yüksek örtücülüğe sahiptir.

dyo boya renk kataloğu DYOPLAST Plastik Duvar Boyası : PVA emülsiyon esaslı, mat, dekoratif iç cephe son kat boyadır. Her türlü yüzeye mükemmel bir yapışma gösterir. Mat ürün sınıfında olmasına rağmen silinebilirliği yüksektir, matlık özelliğinden dolayı yüzey hatalarını göstermez, örtücülüğü yüksektir. Uygulandığı yüzeylerin nefes almasına izin veren Dyoplast kokusuz, insan ve çevre dostudur.

dyo boya özellikleri BEŞYILDIZ Plastik Duvar Boyası : PVA emülsiyon bağlayıcı esaslı, ekonomik, mat dekoratif bir iç cephe plastik boyadır. Her türlü duvar yüzeye iyi yapışır, erken kurur, çatlama dökülme yapmaz. Binaların iç kısımlarında her türlü duvar yüzeylerde kullanılır.

dyo boya tavsiyesi DYOPLAST SİLİKONLU Mat İç Cephe Duvar Boyası : Her türlü yüzeye mükemmel bir yapışma gösterir. İçerdiği silikon sayesinde, uygulandığı yüzeylerde, yüksek nefes alma kabiliyeti ve silinebilirlik özellikleri sağlar. Mat dokudaki görünümü ile yüzey hatalarını göstermez. Yüksek örtücülüğe sahip Dyoplast Silikonlu kokusuz, insan ve çevre dostudur.

DYO İÇ CEPHE BOYA FİYATLARI

Dyo iç cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir.Etiketler : dyo


Benzer Konular İç Cephe Boya İç Cephe Boya Anasayfa Dyo İç Cephe Boya fiyatları Fawori İç Cephe Boya Fiyatları Filli Boya İç Cephe Boya Fiyatları Kale İç Cephe Boya Fiyatları Marshall İç Cephe Boya Fiyatları Permolit İç Cephe Boya Fiyatları Polisan İç Cephe Boya FiyatlarıYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus