kale iç cephe boya fiyatları

KALE

Kale Grubu şirketlerinden Kalekim A.Ş,’nin, Kale markalı İç ve Dış Cephe Boyaları, yenilikçi bakış açısıyla hizmet veren güvenilir bir boya markasıdır. Yüksek örtücülükte, sağlığa zarar vermeyen, kokusuz, su bazlı iç ve dış cephe boyaları işçilikte zaman ve tüketimde metraj tasarrufu sağlayarak ustaların işini kolaylaştırmaktadır. Binalara estetik görünüm veren, yüksek ürün kalitesine sahip çevre dostu Kale; tüketicilerine sunduğu çözümler ve sektöre getirdiği farklı bakış açısıyla yaşam alanlarına stil katmak konusunda öncü çalışmalar yürütmektedir.

KALE İÇ CEPHE BOYALARI

kale iç cephe boya kartelası Kalia İpek Mat : Akrilik emülsiyon esaslı, fotokatalitik (ışıkla kendi kendini temizleyen), silikon katkılı, mükemmel silinebilme ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip, küf ve yosuna karşı dirençli, ipek mat dokuda, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. İç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kağıdı üzerine uygulanır.

kale iç cephe boyası Kalia Mat : Akrilik emülsiyon esaslı, fotokatalitik (ışıkla kendi kendini temizleyen), silikon katkılı, silinebilen, küf ve yosuna karşı dirençli, mat dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. İç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kağıdı üzerine uygulanır.

kale iç cephe boya renkleri Kalia Tavan : Akrilik emülsiyon esaslı, fotokatalitik (ışıkla kendi kendini temizleyen), küf ve yosuna karşı dirençli, dekoratif, mat tavan astar boyasıdır. İç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yeni tavanlar ile eski boyalı tavanlara uygulanır.

kale iç cephe boya fiyat listesi Joker Plus İpek Mat : Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı mükemmel silinebilme ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip, ipek mat dokuda, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. İç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kağıdı üzerine uygulanır.

kale iç cephe boya kataloğu Joker Plus Mat : Akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, mat, son kat dekoratif iç cephe boyasıdır. İç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, macun cam tekstili ve duvar kağıdı üzerine uygulanır.

kale iç cephe boya özellikleri Joker Plus Plastik : Akrilik emülsiyon esaslı, silinebilen, mat, son kat dekoratif iç cephe boyasıdır. İç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, macun cam tekstili ve duvar kağıdı üzerine uygulanabilir.

kale iç cephe boya çeşitleri Supar : Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı parlak, uzun ömürlü, dekoratif, son kat iç ve dış cephe boyasıdır.  İç ve dış cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış eski boyalı veya yeni kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere, ahşap ve metal üzerine uygulanır.

kale tavan boyası Tavan Plastiği : Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, mat, dekoratif tavan astar boyasıdır. İç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yeni tavanlar ile eski boyalı tavanlara uygulanır.

KALE İÇ CEPHE BOYA FİYATLARI

Kale iç cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Kale iç cephe boya fiyatı almak için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.Etiketler : kale


Benzer Konular İç Cephe Boya İç Cephe Boya Anasayfa Dyo İç Cephe Boya fiyatları Fawori İç Cephe Boya Fiyatları Filli Boya İç Cephe Boya Fiyatları Kale İç Cephe Boya Fiyatları Marshall İç Cephe Boya Fiyatları Permolit İç Cephe Boya Fiyatları Polisan İç Cephe Boya FiyatlarıYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus