permolit iç cephe boya fiyatları

PERMOLİT İÇ CEPHE BOYA

Akçalı Boya A.Ş. ülkemizin yükselen sektörlerinin başında gelen boya sektöründe 1981 yılından beri faaliyet göstermektedir. Ülkemiz boya sektörü 2012 yılı itibariyle 2,5 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmış bulunmaktadır. Boya sektörünün günümüzde ulaştığı ekonomik büyüklük ile ülkemiz, yakın coğrafyada 2., Avrupa’da ise 6. sırada yer almaktadır. Ülkemiz, boyada Avrupa’nın en büyük üç üreticisinden biri olmayı hedeflemektedir. Bugün 40 seneyi aşan deneyimiyle Akçalı Boya, güvenilen ve aranan bir marka haline gelmiş olmanın haklı gurunu taşımaktadır. Yükselen bir piyasada, piyasaya yön veren, piyasada takip edilen lider bir firma olan Akçalı Boya, 2012 yılı itibariyle gerçekleştirdiği 30.000 tonluk üretim ile akrilik su bazlı boya ve sentetik boya üretiminde hızla gelişen ve sektöre yön veren lider üreticiler arasında hak ettiği yerini almıştır.

Akçalı Boya gün geçtikçe ürün yelpazesinde yepyeni ürünlere yer vererek sektörde fark yaratmakta ve böylece, tüketici ve pazarın ihtiyaçlarına hızlı ve tatminkâr cevaplar vermektedir. Ürün gelişimine önem veren Akçalı Boya 1984 yılında Türkiye’nin ilk ekonomik boyalarından biri olan Efes Plastik’i piyasaya sürmüştür. Akçalı, 1986 yılında Türkiye’de bir ilke imza atarak “Permolit” ismini verdiği ürünü ile sektörün, ilk tavan boyasını piyasa sürmüştür. Permolit’in pazara girmesi ile beraber Türk boya sektörü, artık sadece tavanda uygulanmak üzere imal edilen özel bir boya olan tavan boyası ile tanışmış ve akabinde pazardaki diğer firmalar tarafından benzer boyalar üretilmeye başlanmıştır. “Permolit”, günümüzde tavan boyaları içinde kalite sınırlarını belirleyen bir ürün algısına sahiptir. Bu kalite algısı, Permolit’i tavan boyaları pazarının lideri konumuna taşımıştır.

Kaynak : http://www.akcali.com

PERMOLİT İÇ CEPHE BOYA ÇEŞİTLERİ

permolit iç cephe boya Permolit Nanomax İpek İç Cephe Boyası (Silikonlu) : Özel modifiye akrilik bazlı nano teknoloji ipek görünümlü iç cephe boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır. Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile 2 kat olarak tatbik edilir. Yüzey şartlarına bağlı olmak kaydı ile tek katta 10-14 m2/kg.

permolit boya fiyatları Permolit Permomax İpek Mat İç Cephe Boyası (Silikonlu) : Styren akrilik bazlı ipek görünümlü mat iç cephe boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş, gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır. Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile tercihen 2 kat olarak tatbik edilir. Yüzey şartlarına bağlı olmak kaydı ile tek katta 150-200 gr/m2.

permolit tavan boyası Permolit İpek Mat İç cephe Boyası : Styren akrilik bazlı ipek görünümlü mat iç cephe boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır.Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 0C üzerinde fırça, rulo veya pistole ile tercihen 2 kat olarak tatbik edilir . Yüzey şartlarına bağlı olmak kaydı ile tek katta 125-175 gr/m2.

permolit boya renkleri Permolit Silikonlu Duvar Boyası : Silikon modifiye styren akrilik bazlı mat iç cephe boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır.Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile tercihen 2 kat olarak tatbik edilir . Yüzey şartlarına bağlı olmak kaydı ile tek katta 7-8 m2/L.

permolit duvar boyası fiyatları Permolit Duvart Sedef İç Cephe Boyası : Su bazlı, akrilik kopolimer emülsyon esaslı, yarı mat, sedef görünümlü, tam silinebilen, yüzeylere inci dokusu kazandıran, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.Her türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıpan, sunta, mdf gibi iç cephe elemanları üzerinde kullanılabilir.Görünüm özelliklerin tam olarak sağlanabilmesi için pürüzsüz yüzeylere uygulanması gerekir.

permolit iç cephe boya renkleri Permolit Akrilik İç Cephe Boyası : Su bazlı, akrilik kopolimar emülsiyon esaslı, dekoratif, mat, son kat iç cephe boyasıdır. Hert türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıpan, sunta, mdf gibi iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılabilir.

permolit silikonlu iç cephe boyası fiyatı PermoPlast Akrilik İç Cephe Boyası : Styren akrilik bazlı mat iç cephe boyası. Her türlü sıva,beton, gaz beton,alçı, eski boya,taş, gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır.Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derecenin üzerinde fırça, rulo veya pistole ile tercihen 2 kat olarak tatbik edilir . Yüzey şartlarına bağlı olmak kaydı ile tek katta 150-200 gr/m2.

permolit iç cephe boya kartelası Permolit Express İç Cephe Boyası : Styren akrilik bazlı ekonomik mat iç cephe boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş, gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır. Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile tercihen 2 kat olarak tatbik edilir . Yüzey şartlarına bağlı olmak kaydı ile tek katta 8-10 m2/kg.

permolit iç cephe boya kataloğu Permolit Süper Tavan Boyası : Çok özel modifiye reçine bazlı tam mat tavan boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş gibi mineral yüzeyler üzerine dış cephe boya uygulamaları gibi güvenle kullanılır. Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile 2 kat olarak tatbik edilir.

permolit boya fiyat listesi PermoPlus Tavan Boyası : Styren akrilik bazlı mat tavan boyası. Her türlü sıva, beton, gaz beton, alçı, eski boya, taş, gibi mineral yüzeyler üzerine güvenle kullanılır. Uygun astar tatbik edilmiş yüzeylere +5 derece üzerinde fırça, rulo veya pistole ile 2 kat olarak tatbik edilir.

PERMOLİT İÇ CEPHE BOYA FİYATLARI

Permolit iç cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir.Etiketler : permolit


Benzer Konular İç Cephe Boya İç Cephe Boya Anasayfa Dyo İç Cephe Boya fiyatları Fawori İç Cephe Boya Fiyatları Filli Boya İç Cephe Boya Fiyatları Kale İç Cephe Boya Fiyatları Marshall İç Cephe Boya Fiyatları Permolit İç Cephe Boya Fiyatları Polisan İç Cephe Boya FiyatlarıYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus