MARSHALL BOYA

Türkiye’nin bir numaralı ve sektörünün en beğenilen boya markası Marshall, 1954 yılında İstanbul Topkapı’da 20 kişilik küçük bir fabrikada kurulduğu günden bu yana hayatına renk katmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

1998’den itibaren dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketi AkzoNobel çatısı altında faaliyet gösteren Marshall, Türkiye pazarındaki 60 yıllık güçlü geçmişine AkzoNobel’in küresel perspektifini de ekleyerek ufkunu genişletiyor. Bir boya markası olmanın ötesine geçerek, insanların hayatlarına renklerle anlam ve değer katıyor.

Ürünlerindeki atmosfere verilen organik uçucu madde miktar (VOC) oranını, Avrupa Birliği normlarının da altında tutan AkzoNobel Marshall, çevre ve insan sağlığını gözetiyor. Ayrıca solvent bazlı ve “yağlı boya” olarak bilinen tüm sentetik Marshall ürünleri kurşunsuz olma özelliği taşıyor.

Marshall, Türkiye’yi renklendiriyor

Gri ve kasvetli alanları yaşam dolu alanlara dönüştürmek için insanlara bir damla boya ile ilham vererek fark yaratan, Türkiye’nin renk otoritesi AkzoNobel Marshall, her zaman yenilikçi yaklaşımları ile gerek ülke ekonomisine ve sektörüne, gerekse insanların hayatına hep daha iyisini sunmayı hedefliyor.

İnsanların hayatına renk katma misyonuyla AkzoNobel Marshall, herkesin ortak ihtiyacı olan renkli bir hayata en kolay şekilde ulaşmanın yolunu gösteriyor. AkzoNobel Marshall, sektördeki tüm kullanıcılara hitap eden oldukça geniş ve kaliteli bir ürün gamına sahip. Ürün ve hizmetleri, Türkiye geneline yayılmış bayi ağı ve satış noktaları aracılığıyla Türkiye’nin her yerindeki tüketicilere ulaşıyor.

AkzoNobel Marshall’ın dünya çapında başlattığı Renk Hareketi Projesi 2010 yılından bu yana Türkiye’de de devam ediyor. Herkese umut aşılayan ve hayatı renklendirmek için cesaret veren Renk Hareketi, okullar, sokaklar, cadde ve binalarda gerçekleştirilen çeşitli boyama aktiviteleri ile İstanbul’dan Erzurum’a, Edirne’den Konya’ya kadar Türkiye’nin dört bir yanına taşınıyor. Renk Hareketi ile renklerin insan hayatı üzerindeki olumlu etkisini ve değişimin gücünü yansıtıyor.

Hayallerinizdeki rengi yaratın!

AkzoNobel Marshall, renklere olan tutkusu ile kaliteli ve geniş ürün yelpazesinin yanı sıra hizmetleriyle de tüketicilerinin hayatına büyük kolaylık sağlıyor. Kullanımı son derece kolay mobil uygulamaları ve online hizmetleri ile tüketicilerine anında renk danışmanlıkları veriyor, renk kullanımlarını cesaretlendirmek için trend renk koleksiyonları ve dekorasyon fikirleri sunuyor.

Mükemmel mağazacılık anlayışı çerçevesinde Marshall, Anında Renk Makineleri ile tüketicilerine, gönüllerine hapsolmuş tüm renkleri kullanarak, ev dekorasyonlarını en mükemmel tonlar ile tamamlama imkanı sunuyor. Tüketiciler, Marshall boyalarının sunduğu onlarca çeşit hazır rengin yanı sıra binlerce farklı renk yaratıp, hayallerini gerçekleştirebiliyor.

Altı yıldır boya sektörünün “En beğenilen şirketi”

“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall, ADECCO ve Capital Dergisi işbirliğiyle 14 yıldır düzenlenen ve Türkiye’nin ve sektörlerinin en beğenilen şirketlerini ödüllendiren araştırma kapsamında altı yıldır boya sektörünün “En beğenilen şirketi” unvanını alıyor. AkzoNobel Marshall, Türk iş dünyasının yıllardır referans kabul ettiği araştırmada üst üste layık görüldüğü bu birincilik ile sektördeki liderliğini kanıtlıyor.

AkzoNobel Group hakkında

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor. 

Kaynak : http://www.marshallboya.com

MARSHALL GÖR VE BOYA UYGULAMASI

marshall gör ve boya indir

marshall osmanlı renklerimarshall boya kataloğu

MARSHALL İÇ CEPHE BOYASI

marshall iç cephe boya Marshall Silikonlu Özel Mat : Su bazlı, Silikonlu , özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, leke tutmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip olan, uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Mükemmel silinebilme ve leke tutmama özellikleri sayesinde üst düzey kaliteye sahiptir.

marshall boya fiyatları Silikonlu İpek Mat : Su bazlı, Rahatsız edici kokusu olmayan, su emme özelliği düşük, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip, silinebilen son kat ipek mat iç cephe duvar boyasıdır. İç mekanları ipeksi bir dokunuş ile baştan yaratan bu ürün, tüm dekorasyonlarınızla ahenk içinde bütünleşir ve hayatınıza renk katar.

marshall boya renkleri Mumlu Mat : Su bazlı, Rahatsız edici kokusu olmayan, mükemmel silinebilen ,zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliklerine sahip olan iç cephe duvar boyasıdır. Mumlu Mat, matlığı ile ortama derinlik katar.Mükemmel kapatıcılığı ve rötuş göstermeme özelliği ile üstün kaliteye sahiptir.

marshall plastik boya Pastel Yarı Mat : Solvent bazlı, Yüksek kaliteli, iç ve dışta beton, ahşap, metal, alçı, sıva vb yapı malzemelerinde uygun macun ve astarlardan sonra kullanılabilen, üstün kapama, yüksek yapışma, iyi yayılma özelliğinde soft, elastiki, silinebilen, yarı mat görünümlü dekoratif ve koruyucu son kat boyasıdır.

marshall boya önerileri Hijyen İpek Mat : Su bazlı, Rahatsız edici kokusu olmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliklerine sahip , silinebilen son kat ipek mat iç cephe duvar boyasıdır. İçeriğindeki gümüş(Ag+) iyonları sayesinde sağlık ve güzelliği bir arada sunar ve hijyen sağlar.

marshall boya kataloğu Marshall Silikonlu Mat : Su bazlı, Rahatsız edici kokusu olmayan, su emme özelliği düşük, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip, silinebilen son kat mat iç cephe duvar boyasıdır.

marshall boya dekorasyon Marshall Osmanlı Renkleri Yarı Mat : Su bazlı, Rahatsız edici kokusu olmayan, mükemmel silinebilen ,zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliklerine sahip olan iç cephe duvar boyasıdır. Mükemmel silinebilirliği ve kapatıcılığı ile üst düzey kaliteye sahip olup, Lokum, Akide, Şerbet ve Kahve serileriyle, renkli geçmişimizi en güzel tonlarıyla mekanlara taşıyor.

MARSHALL İÇ CEPHE BOYA FİYATLARI

Marshall iç cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir.Etiketler : marshall


Benzer Konular İç Cephe Boya İç Cephe Boya Anasayfa Dyo İç Cephe Boya fiyatları Fawori İç Cephe Boya Fiyatları Filli Boya İç Cephe Boya Fiyatları Kale İç Cephe Boya Fiyatları Marshall İç Cephe Boya Fiyatları Permolit İç Cephe Boya Fiyatları Polisan İç Cephe Boya FiyatlarıYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus