pişmiş toprak blok

PİŞMİŞ TOPRAK BLOKLAR

Stürüktürel pişmiş toprak blok, paralel delikleri veya hücreleri olan ve genellikle duvarların ve bölmelerin yapımında kullanılan, pişmiş topraktan yapılmış  boşluklu bloktur.

 LB Sınıfı : Don etkisine maruz kalmayan kagir duvarlarda veya hava koşullarına açık fakat 75 mm veya daha kalın taş, tuğla, pişmiş toprak veya benzeri elemanlardan oluşan bir kaplamayla korunan kagir duvarlarda kullanılması uygun olan strüktürel pişmiş toprak blok.

 LBX Sınıfı : Hava koşulları veya don etkisine maruz kalan kagir duvarlarda kullanılan strüktürel pişmiş toprak blok.

Seramik yüzey kaplama karasu, özellikle ağır hava koşulları, rutubet sorunları ve sıkı sıhhi şartların bulunduğu alanlarda, duvar ve bölme duvarların kaplanmasında kullanılan, sırlı yüzeye sahip strüktürel pişmiş toprak bloktur.

 FTS Sınıfı : Orta derecede emilimin, yüzey ölçülerinde küçük farklılıkların, yüzey bitiminde ufak kusurların ve orta derecede renk değişimlerinin kabul edilebilir olduğu çıplak dış ve iç kagir duvar ve bölmelerde kullanılabilen strüktürel kaplama karosudur.

 FTX Sınıfı : Düşük emilim ve paslanmaya karşı dayanım gerektiren, mekanik kusursuzluk, yüzey ölçülerinde minimum farklılık ve düşük renk dağılımı aranan dış ve iç kagir duvarlar ve bölmelerde kullanılabilen düzgün yüzeyli strüktürel kaplama karosudur.Etiketler : pişmiş toprak blok


Benzer Konular Duvar Sistemleri Duvar Sistemleri Anasayfa Betonarme ve Kagir Taşıyıcı Duvarlar Doğaltaş Örme Duvar Donatısız Kagir Duvarlar Kagir Duvar Kagir Nedir Kerpiç Blok Yapı Sistemi Metal ve Ahşap Dikmeli Duvar Prekast Beton Duvar Panelleri Prekast Beton Duvarlar Stürüktürel Pişmiş Toprak Blok Yapay Taş Örme DuvarYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus