core akıllı ev sistemleri

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Akıllı ev sistemleri fikri ilk defa 1980’li yılların başında ortaya atılmış ve son yıllardaki kablosuz ağlar, mobil uygulamalar vb. teknolojik gelişmeler ve değişen yaşam koşulları nedeniyle evlerde kullanımına başlanmıştır. En basit hali ile akıllı evler; otomatik hale getirilmiş yaşam alanlarını ifade etmektedir.  Bilgisayar ve elektronik sistemlerinin yoğun ve koordinasyonlu kullanımı ile konforlu, güvenli ve tasarruflu binaların yakın gelecekte bir ihtiyaç olacağı düşünülmektedir.

CORE AKILLI EV SİSTEMLERİ

Evinizdeki tüm cihazları tek merkezden kontrol etme imkanı sunan Core Akıllı Ev Sistemleri sizin için hazırlanan senaryolar ile tüm cihazları bir dokunuşla kolayca yönetmenizi sağlar.

 Alt Yapı İhtiyacına Son :  Gelişmiş Z-wawe kablosuz haberleşme teknolojisi sayesinde projelerinizde otomasyon alt yapısına ihtiyaç duymaz. Bununla birlikte sadece standart elektrik kablolama alt yapısını kurar ve elektrik maliyetini düşürür.

 Standart Elektrik Tesisat Yapılarıyla Uyumlu : Geleneksel kablolu otomasyon sistemleri, elektrik tesisatında her yük ve anahtar için ayrı kablo gerektirir. Bu da elektrik tesisatınızın tamamen değişmesi ve ek maliyet anlamına gelmektedir.Core Akıllı Ev Sistemleri ise standart elektrik tesisatı yapılarına uyumlu olarak çalışır ve projenizde elektrik tesisatında hiçbir değişiklik istemez.

 Modüler  :  Sistemin modüler yapıda olması seçimlerinize tamamen özgürlük ve maliyet indirimi getirir. Projenizde sadece kullanmak  istediğiniz modülün ücretini ödersiniz.

 Ekonomik : Akıllı ev sistemlerinin bütçesinde  önemli bir yer tutan kurulum maliyeti, Core Akıllı Ev Sisteminin, kablosuz haberleşme teknolojisi, modüler yapısı ve hızlı entegrasyon teknikleri ile minimuma indirilir.

 Değer Katar : Core Akıllı Ev Sistemleri ile projeleriniz için farklı çözümler oluşturabilir ve bu sayede evinize değer katabilirsiniz.

CORE AKILLI EV SİSTEMLERİNİN EVLERDE KULLANIM ALANLARI

 Aydınlatma : Core sıva altı mikro anahtarı sayesinde evinizdeki her tipteki yükü kontrol edebilirsiniz. Gereksiz yere açık bırakılan ışıklar, uzun süre kullanılmayan odaların aydınlatmaları Core tasarruflu evim sensörleri sayesinde bir dokunuşla kapatılır.

 İklimlendirme : Evinizdeki  klima, radyatör, yerden ısıtma ve elektrikli ısıtıcı vb. iklimlendirme sistemlerini derecesel olarak yüksek konfor ve tasarrufla yönetebilirsiniz.

 Güvenlik : Evinizdeki güvenlik sistemleri ile entegre olarak evinizin daha güvenli olmasını sağlar. İp kamera, alarm sisteminin ve sensörlerin durumu görüntülenebilir.  Siz evde yokken bazı cihazları çalıştırarak evdeymiş izlenimi verebilir.

 Panjur ve Perde Kontrolü : Core mikro anahtarlar sayesinde evinizdeki perde ve panjurları kontrol edebilirsiniz.

 Eğlence Sistemleri : Evinizde uzaktan kumandayla çalışan bütün multimedya cihazlarını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

 Elektrikli Ev Aletleri : Evinizdeki tüm elektrikli aletleri ve beyaz eşyaları aç/kapat fonksiyonu ile kontrol edebilirsiniz.

 Bahçe Sulama Sistemi : Evinizin bahçesindeki sulama sistemini kontrol edebilirsiniz.

CORE AKILLI EV SİSTEMLERİNİN OFİSLERDE KULLANIM ALANLARI

 Minimum Masraf : Esnek ofis çözümleri  ile çalışma saatleri dışında aydınlatma ve ofis içi cihazlarınızı otomatik olarak kapatarak, ofis giderlerinizde tasarruf sağlar.

 Toplantı Salonu : Toplantı salonlarının tüm ışıkları tek dokunuşla kapanır, projeksiyon perdesi iner, projektör çalışır ve sunum başlar.

 

CORE AKILLI EV SİSTEMLERİNİN YÖNETİMİ

corepad akıllık ev otomasyonu

Core center evinizi, konforlu, tasarruflu, güvenli ve prestijli bir eve dönüştürürken sizin en büyük yardımcınız olur. Kontrol etmek istediğiniz cihazlarla bağlantı kurmanızı sağlar. Core mühendisleri tarafından geliştirilmiş akıllı uygulamalar ile maksimum güvenlik ve konfor ile geçekleştirilir.

 Kablosuz Haberleşme : Z-Wave ekosistemindeki en güçlü ve en çok tercih edilen kontrol ünitesi, Core mühendislerinin akıllı uygulamalarıyla birleşti. Sonuçta Core Center doğdu. Core Center Z-Wave ekosistemindeki 700'den fazla cihazla bağlantı kurmanızı ve onları yönetmenizi Sağlar. Geliştirilen akıllı uygulamalar sayesinde de bu cihazları büyük bir konfor ve güvenlikle dünyanın her yerinden kullanabilirsiniz.

 CorePAD/CoreWEB,CorelOS/CoreDROID : Core mühendisleri tarafından geliştirilen akıllı uygulamaları ile Core Center, piyasada bulunan birçok akıllı telefon, tablet PC ve diğer bilgisayarlarla uyumlu hale gelir.  Bu sayede mevcut telefonunuz ya da tabletiniz akıllı evinizin yönetim merkezi olur.

 Evinize Dünyanın Her Yerinden Ulaşın : Core Center, sadece evinizdeki cihazları yönetmenizi sağlayan bir akıllı ev kontrol ünitesi aynı zamanda evinize dünyanın her yerinden ulaşmanızı sağlayan bir kapıdır. CoreAccess hizmeti, IP Gateway özelliği ve güvenli uzak ağ erişim protokolleriyle evinize sadece siz ulaşabilirsiniz. Core Akıllı Ev Sistemleri, evde değilken evinize bağlanmak için güvenli HTTPS protokollerini kullanır. Bu protokol ile kullanıcı adınız ve parolanız internet ortamında yayımlanmaz ve güvenli bir şekilde evinize bağlanmış olursunuz.

 Akıllı Senaryolar :  Core Center, size Core mühendisleri tarafından entegre edilmiş hazır akıllı senaryolarla gelir. Bu sayede kendiniz senaryo oluşturmak zorunda kalmaz, sadece Core Akıllı Evim'in keyfini çıkarırsınız. Hoş Geldiniz, Güle Güle, İyi Tatiller, Günaydın, İyi Geceler.

AKILLI EV SİSTEMLERİ FİYATLARI

Akıllı ev sistemleri fiyatları yapılacak uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir.Etiketler : akıllı ev sistemleri


Benzer Konular Ev Dekorasyonu Ahşap Kapı Uygulamaları Ahşap Parkeler Asma Tavan Yapımı Gergi Tavan Nedir Niş Uygulamaları Şömine Uygulamaları Ev Dekorasyon Stilleri Ev Dekorasyon Ürünleri Granit Uygulamaları Mermer Uygulamaları Kartonpiyer Uygulamaları Halı Kaplama Mobilya Tasarımı Doğal Taş Uygulamaları Mobilya Nasıl Seçilir Duvar Kağıdı Yatak Odası Dekorasyonu Çocuk Odası Nasıl Düzenlenir Peyzaj Nedir Ahşap Bölme Duvar Ahşap Döşeme Kaplamaları Ahşap Eskitme Ahşap Evler Ahşap Lambiri Ahşap Panel Ürünler Ahşap Tavan Kaplama Akıllı Ev Sistemleri Aksesuar Kullanımı Alçı Levha Bölme Duvar Alçı Levha Yer Döşemesi Aydınlatma Sistemleri Bahçe Mobilyaları Balkon Tasarımı Bitümlü ve Plastik Levhalar Cam Tuğla Çatı Işıklıkları Dekoratif Mobilya Uygulamaları Depo,Kiler,Sandık Odası Esnek Yer Döşemeleri Fresk Nedir Kapı Sistemleri Konut ve İnsan İlişkisi Kündekari Nedir Mobilya Kılıfları Oda Akustiği Sürme Cam Kapılar Taş Döşeme Kaplamaları Yemek Odası DekorasyonuYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus