jotun dış cephe boya fiyatları

JOTUN

Jotun Grup, dünya çapında kendi içerisinde 7 bölgeye ayrılarak Dekoratif Boyalar ve Performans Boyaları (Deniz, Endüstri, Toz Boyalar) alanında faaliyet göstermektedir. 19 ülkede 36 fabrika, 45 ülkede 74 şirket ile 90'dan fazla ülkede temsil edilmektedir. 

jotun boya Jotun Yapıları Korur : Jotun, çalışanlarını, müşterişelerini, tedarikçilerini, hissedarlarını ve çevreyi korur.

jotun boya fiyat Faaliyet alanımız : Endüstri, konut ve gemi pazarlarındaki mevcut yüzeylerin korunması ve estetik görünüm katılması amacıyla çeşitli ürün seçenekleri ve boya sistem alternatifleri sunulmaktadır.

jotun renkleri Değerlerimiz : Dört temel değerimiz plan, Sadakat, İlgi, Saygı ve Cesaret "Penguen Ruhu"muzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

jotun boya fiyatları Tarihimiz : Uzun dönemli bakış açısı ve istikrar Jotun'un başarısını oluşturmaktadır.

Kaynak : http://www.jotun.com

JOTUN DIŞ CEPHE BOYALARI

jotun boya renkleri Jotun Jotashield Super Durable Dış Cephe Boyası :  Jotashield Super Durable, konvansiyonel boya sistemlerine kıyasla dört kat yaşam ömrü sunan yeni dış cephe ürünüdür. Bir binanın ortalama yaşam süresine denk gelen 20 yıl boyunca yapıyı dış koşullara karşı korurken estetik bir görünüm kazandırır. 

jotun boya renk kartelası Jotun Jotashield Extreme : Klasik bir dış cephe boyası, güneş ışınıyla gelen kızılötesi ışınların sadece bir kısmını geri yansıtır. Geri kalan kızıl ötesi ışınlarını ise bina, içine çeker. Bu ısı, binanın iç cephesine doğru ilerler ve iç ortam sıcaklığının artmasına neden olur.

jotun boya çeşitleri Jotun Jotashield Topcoat Silk : %100 saf akrilik bağlayıcılı, yüksek kaliteli, zorlu iklim koşulları ve UV dayanımı için üretilmiş, çevre dostu, dış cephe boya serisidir. Düşük kir tutma özelliklerine sahiptir. 

jotun boya dış cephe Jotun Jotashield Tex Ultra : Üstün çatlak köprüleme özelliğine sahip, esnek boya sistemi 1.4mm'ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip esnek boya sistemi; %100 saf akrilik, yüksek kaliteli, UV dayanımlı, çevre dostu, dış cephe boyası. Yarı mat, portakal kabuğu görünümündedir. 

jotun boya fiyat listesi Jotun Jotashield Tex Fine : Yarı mat, dayanıklı, esnek ve ince tekstürlü jotun dış cephe boya. %100 saf akrilik, çevre dostu, binaların dış cepheleri için su ve alkali dayanımı sağlayan özel bağlayıcılı, 0.5mm'ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip dış cephe boyası.

JOTUN DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

Jotun dış cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir.Jotun dış cephe boya fiyatları almak için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.Etiketler : jotun


Benzer Konular Kategoriler Ev Dekorasyonu Ev Tadilatı Mutfak Tadilatı Banyo Tadilatı Peyzaj Çatı Jotun Dış Cephe Boya Weber Dış Cephe Boya FiyatlarıYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus