weber dış cephe boya fiyatları

WEBER SAINT-GOBAIN

Weber,  uluslararası bir grup olan Saint-Gobain’in dünya çapında 52 ülkede yaklaşık 10.000 çalışanı,180 üretim tesisi ve 10 araştırma merkezi ile endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. 1665 yılında Fransa’da kurulmuş olan Saint-Gobain, 200.000 çalışanı ve 40 milyar euroluk iş hacmiyle  dünyanın en büyük endüstriyel gruplarındandır. 

Dünyanın lider endüstriyel harç üreticilerinden Weber, yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunmaktadır.  

Weber markası, çatısı altında faaliyet gösteren firmalarla  pek çok farklı ülkeyi, 200'e yakın üretim tesisi ile desteklenen yaygın satış ağıyla kapsar.

weber dış cephe boyası 1900: Weber et Broutin, 20.yy’ın başlarında Fransa’da kuruldu. Paris'de alçı ve kireç bazlı dış cephe kaplamaları üretimi yapan George Weber ve Jean-Babtise Broutin'in sahip olduğu iki firma 1927 yılında Weber et Broutin adı altında birleşti.

weber dış cephe boyası renk kartelası 1946: 2. Dünya savaşından sonra firma yapı yenilenme pazarına girdi. 

weber dış cephe boya kataloğu 1970:  Poliet Grubu’nun bir parçası oldu ve zamanla genişledi.

weber dış cephe boya renkleri 1982: Weber et Broutin Avrupa pazarında gelişmeye başladı.

weber boya 1990: Weber Avrupa'daki büyümesini hızlandırdı: İtalya, Almanya, Doğu Avrupa...

weber boya fiyat listesi 1996: Weber , Saint-Gobain Grubu’na katıldı ve adı Saint-Gobain Weber oldu.

weber boya renk kataloğu 1998: Güney Amerika’da Quartzolit ve Concreto satın alındı. Bu tarihten itibaren Asya; Tayland, Malezya, Vietnam ve Çin’deki aktivitelerle birlikte; Weber’in Avrupa dışındaki ikinci gelişme alanı oldu.

weber boya fiyatları 2008: Saint-Gobain’in  Maxit  Grubu’nu satın almasıyla birlikte  Weber,  Baltık ve İskandinav ülkelerine de yayıldı;  Almanya, Benelüks devletleri, Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Çin’deki varlığını güçlendirdi. 

weber boya fiyatı 2009: Saint-Gobain Weber, Orta Doğu'da Sodamco ile ortaklık anlaşması imzalayarak, Lübnan, Suriye, Ürdün, Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar'a yayılarak bu bölgede gelişme olanakları sağladı.

WEBER TÜRKİYE

Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteren Weber, kuruluşundan bugüne sektörde kalite ve güven ile anılmakta , Türkiye’nin her noktasındaki şantiyelerde yapı yüzeyleri ile ilgili sorunlara kesin çözümler getirmekte, geniş ürün yelpazesindeki özel amaçlı ürünleri ile her türlü sorunu çözüme ulaştırmaktadır.

Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir -tesviye ürünleri ve iç cephe boyaları gibi geniş ürün portföyüne sahip olan Weber, Mart 2008’de Maxit Grubu’nun Saint-Gobain tarafından tüm dünya genelinde satınalınması sonrasında beton, tamir ve koruma sitemleri , şantiye genel malzemeleri, mastikler ve zemin sistemleri gibi yeni ürün gruplarını da portföyüne ekleyerek çözüm seçeneklerini daha da genişletmiştir. 

Weber, Türkiye’de toplam 6 fabrika, 8 bölge temsilciligi, 600’e yakın bayi ve güçlü satış ekibi ile hizmet vermektedir.Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda teknolojik liderliğini pazarın gelişimi için kullanan Weber, gelişen teknolojik imkanlar ve uluslararası know-how desteği ile sektöre faydalı, kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren, uygulama kalitesini artıran, çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürünler geliştirmektedir.

Weber, bir ilke olarak benimsediği yeni ve rekabetçi çözümler hedefleyen yapısını müşteri memnuniyetini önde tutarak ISO 9001:2008 belgesi ile tescillemiştir. Müşterileri için "kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı"nı benimsemiş olan Weber, "insana ve yaşadığı çevre"ye verdiği önemi de gösterebilmek için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi'ni  tesislerinde yapılandırarak mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'ne entegre etmiştir. Weber'de her ürün üretildiği andan kullanıcısına ulaştığı ana kadar her süreçte yüksek kalite günvencesine sahiptir. Bu ürünlerin üretildiği alanlarda da insana ve çevreye etki edebilecek her türlü risk belirlenmekte ve gerekli tedbirler alınmaktadır. Weber'de çalışma refahının artırılması için en alt seviyeden en üst seviyeye kadar tüm Weber çalışanları büyük hassasiyet göstermektedir.

Kaynak : http://www.weber.com.tr/

 

WEBER DIŞ CEPHE BOYALARI

weber grenli boya weber.tex Aquabalance : Akrilik emülsiyon esaslı, cephede küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen, çevreye duyarlı son kat mat dış cephe boyası. Cephede küf ve mantar oluşumuna izin vermez (weber.min Aquabalance ile birlikte kullanıldığı hallerde). Çevreye zararlı katkılar içermez. Yüzeylere nefes aldırır. Kolay uygulanır. Cephenin ilk günkü görünümünün uzun süre korunmasını sağlar. weber.min Aquabalance dekoratif kaplaması ile birlikte tüm yapıların dış cephelerinde boya olarak kullanılır.

weber plastik boya weber SL Hydron : Siliko-Silikat esaslı, kirlenmeye karşı direnci yüksek mat dış cephe boyası.  Kirlenme direnci standart boyalara göre çok daha yüksektir.  Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir. Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir. Su itici özelliği vardır. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

weber tekstürlü boya weber.tex UV star : Saf akrilik esaslı, yüksek UV dayanımlı, yarı parlak dış cephe boyası. Yüksek UV direnci sayesinde parlaklığını ve rengini uzun yıllar korur. Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir. Suya ve neme karşı dayanımı yüksektir.  Düşük CO2 difüzyon direncine sahiptir. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

weber türkiye weber.tex AKRİL : Akrilik emülsiyon esaslı, son kat mat dış cephe boyası. Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir. Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir. Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir.

weber saint gobain weber.tex SİL : Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı son kat mat dış cephe boyası. Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir. Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir. Su itici özelliği ile dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir.

weber markem weber.tex MULTICOLOR : Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, son kat mat dış cephe boyası. Çok sayıda renk seçeneği ile cephenize güzellik katar. Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir. Su itici özelliği ile dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

 

WEBER DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

Weber dış cephe boya fiyatları yapılacak uygulamanın ve boyanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Weber dış cephe boya fiyatı almak için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.Etiketler : weber


Benzer Konular Dış Cephe Boya Uygulaması Dış Cephe Boya Anasayfa Dış Cephe Boya Uygulaması Dyo Dış Cephe Boya Fawori Dış Cephe Boya Fiyatları Filli Boya Dış Cephe Boya Jotun Dış Cephe Boya Kale Dış Cephe Boya Marshall Dış Cephe Boya Polisan Dış Cephe Boya Weber Dış Cephe Boya FiyatlarıYedigün Digital
E-Mail : info@yedigun.com
Reklam : reklam@yedigun.com
© Copyright 2015 Yedigün Digital Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım AnkaPlus